Günün Tarihi:5 Aralık 2021

Tomor Hoca ile sohbet


Sakarya’nın sevilen din adamlarından Ahmet Tomor Hoca Erenler Belediyesinin düzenlemiş olduğu programda sevenleri ile buluştu.

Sevgi gösterisi

Sakarya’nın yakından tanıdığı ve yıllardır yaptığı sohbetleri ile her kesimin gönlünde taht kurmayı başaran Ahmet Tomor Hoca Erenler Belediyesi Kültür Merkezinde “Salat ve Selam en Sevgiliye” konulu sohbet programı ile Erenlerlilerle buluştu.  Erenlerliler düzenlenen programa büyük ilgi göstererek salonu doldurdu. Erenler Belediye Başkanı Cavit Öztürk de programda hazır bulunarak Ahmet Tomor Hocanın sohbetini başından sonuna kadar büyük bir ilgi ile izledi.

 

Peygamberimiz

Yaptığı sohbette Peygamber sevgisine değinen Ahmet Tomor Hoca, “peygamber sevgisi imanın kemalindendir. İmanı zayıf olan bir insan peygamberimizi sevemez. Her ne kadar diliyle sevdiğini söylese de kalben sevemez. Dinimizi öğrenelim, araştıralım. Uyanmaya çalışalım. Böyle gelmiş böyle gider demeyelim. Allah bize akıl vermiş peygamber ve kitap göndermiş. Allah’a tövbe edelim. Günahlardan sakınalım, silkelenelim. İnşallah imanın tadını ve namazın zevkini almaya çalışalım” dedi.

18 Şubat 2017 , Cumartesi Bu haber toplam 1243 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.


Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama


 SAKARYASPOR PUAN DURUMU