Günün Tarihi:8 Mayıs 2021

HEM’ler marka olacak


Adapazarı ve Yenikent Halk Eğitim merkezlerinin müdür ve müdür yardımcıları, yeni İl Milli Eğitim Müdürü Pervin Töre’yi makamında ziyaret ederek, çalışmaları hakkında bilgi verdiler.

Eğitim imkanı

Kursların çeşitliliği, niteliği ve kursiyer sayıları bakımından Adapazarı ve Yenikent Halk Eğitim merkezlerinin yürüttüğü faaliyetlerin sevindirici olduğunu belirten İl Milli Eğitim Müdürü Pervin Töre, yaygın eğitim kurumları olarak her yaştan vatandaşlarımıza eğitim imkanı sağlayan Halk Eğitim Merkezlerimizi Türkiye’nin birer markası haline getirmeyi hedeflediklerini söyledi.

Çalışmalara devam

Ziyarette İl Milli Eğitim Müdürü Töre’ye, halk eğitim kursiyerlerinin yaptığı birer çalışmayı hediye eden Adapazarı ve Yenikent Halk Eğitim Merkezi yöneticileri, Türkiye’nin markası olma çalışmalarına yeni bir heyecan ve istekle devam edeceklerini belirttiler. 

23 Şubat 2017 , Perşembe Bu haber toplam 786 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU