Günün Tarihi:17 Nisan 2021

Eğitime destek


İl Milli Eğitim Müdürü Pervin Töre, İl Milli Eğitim Şube Müdürü Engin Kahraman ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Halil Dursun, Karasu Belediye Başkanı Mehmet İspiroğlu'nu makamında ziyaret ettiler.

Çağdaş eğitim

Eğitim konusunda yapılacak tüm hizmetlerde üstlerine düşeni yapacaklarını ifade eden Karasu Belediye Başkanı Mehmet İspiroğlu, “Çocuklarımızın çağdaş eğitim olanakları ile buluşturulması için genel bütçenin yanında, yerel yönetimler de bu konuya güçleri ölçüsünde destek vermekle görevli oldukları kanaatindeyim” ifadelerini kullandı.

Teşekkür etti

İspiroğlu, “Karasu Belediyesi olarak, gelişmemizin, büyümemizin, yarınlarımızın,  teminatı olan çocuklarımıza yönelik her türlü projenin içinde olmaya hazırız. Ziyaretlerinden dolayı İl Milli Eğitim Müdürü Pervin Töre, İl Milli Eğitim Şube Müdürü Engin Kahraman ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Halil Dursun'a teşekkürlerimi sunuyorum" dedi. 

24 Şubat 2017 , Cuma Bu haber toplam 844 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU