Günün Tarihi:18 Ekim 2021

‘Gençlerle gurur duyuyoruz’


AK Parti Serdivan İlçe Başkanı Osman Çelik ve Yönetim Kurulu, Milli Birlik ve Düşünce Derneği (MBD) Genel Merkezi’ni ziyaret etti. Serdivan’daki Genel Merkez binasında gerçekleşen ziyarette MBD Genel Başkanı Erdem Ercan, Yönetim kurulu üyeleri ve il teşki

12 ilçede

Başkan Çelik gerçekleşen ziyarette, 15 Temmuz süreci, konsey seçimleri ve referandum süreciyle ilgili ortaya koydukları duruştan dolayı dernek üyelerini tebrik etti. Başkan Çelik’in ziyaretinden duydukları memnuniyeti dile getiren MBD Genel Başkanı Ercan, “Şu ana kadar derneğimize kayıtlı Sakarya'da 5 bin 820 üyemiz var. Sakarya’da 12 ilçede teşkilatlanmamız bitti. Diğer ilçelerimizde teşkilatlanmalarımız devam ediyor. Bununla birlikte Türkiye genelinde ise 20 ilde yapılanmalarımıza ve faaliyetlerimize devam ediyoruz” dedi.

 

Temsil etmeye

Ercan, “Hedefimiz; Faaliyetlerimizi ve teşkilatlanmamızı tamamlayıp Ankara'daki Genel Merkezimize taşınmak. Amacımız çok çabalayarak Sakarya’mızı ulusal ve uluslararası alanlarda temsil etmeye çalışacağız” diye konuştu. Gençler kazandıkça Serdivan kazanıyor, Sakarya kazanıyor, Türkiye kazanıyor!” dedi.

 

Dik duruşunuz

Konuşmasının başında 15 Temmuz sürecine dair değerlendirmelerde bulunan Başkan Osman Çelik, “15 Temmuz’da derneğinizin dik duruşunuzdan dolayı hepinize teşekkür ediyorum. Genç kardeşlerimizle gurur duyuyoruz” dedi. 15 Temmuz sürecinin yanı sıra Konsey seçimleri ve referandumdan bahseden Başkan Çelik, "Referandum sürecine; 25 şubat itibariyle Genel Başkanımızın programıyla birlikte start vereceğiz. AK Parti teşkilatlarının her zaman sahada olan hazır bir yapısı vardır. O yüzden biz hazırız! millet için, vatan için sizlerin de saha çalışmalarına başladığınızı görüyoruz. Kısa zamanda çok iyi çok fedakar işler yaptığınızı biliyor sizleri canı gönülden tebrik ediyoruz" dedi.

 

24 Şubat 2017 , Cuma Bu haber toplam 931 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.


Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama


 SAKARYASPOR PUAN DURUMU