Günün Tarihi:29 Mayıs 2020

Sakarya’da kalite yükseliyor


Sakarya Üniversitesi, KalDer ve AGDAŞ işbirliği ile 28 Şubat Salı günü SAÜ kongre merkezinde konuşmacı ve konukların katılımıyla “Deneyim Paylaşım Konferansı” düzenleyecek.

Paylaşım Konferansı

28 Şubat Salı günü SAÜ kongre merkezinde düzenlenecek olan konferansta kendi alanlarında birbirinden başarılı isimler ağırlanacak. Yoğun ve üst düzey katılım beklenen konferansa Sakarya ve çevre illerde bulundan tüm kuruluş ve temsilcileri davet edildi. Sabah 9.00’da başlayacak olan ve 15.00’te bitmesi planlanan “Sakarya Deneyim Paylaşım Konferansı 2017”, Sakarya Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Muzaffer Elmas, KalDer Yönetim Kurulu Başkanı Buket Eminoğlu Pilavcı ve AGDAŞ Genel Müdür Yardımcısı Mesut Yaşar Uzun’un açılış konuşmaları ile başlayacak.

Katılım

Öğleden önce ve öğleden sonra iki oturum şekilde yapılacak konferansta; Coca – Cola İçecek Bursa Müdürü Enver Say, Tarsus Belediyesinden Enver Horata, Tema Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı Deniz Ataç, Yeşilay Genel Müdürü Savaş Yılmaz, Daikin Genel Müdür Yardımcısı Neslihan Yeşilyurt ve Yrd. Doç. Tuba Canvar Kahveci konuşması olarak katılacak. Oturumların moderatörlüğünü ise KalDer Yönetim Kurulu Üyesi ve Sabancı Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Gündüz Ulusoy ve Sakarya Üniversitesinden Yrd. Doç. Dr. Mahnaz Gümrükçüoğlu Yiğit yapacak.

Kalite çalışmaları

Konferans boyunca konuşmacılar kalite çalışmaları, EFQM mükemmellik modeli ve iş deneyimleri hakkın bilgi paylaşımında bulunacak. Ücretsiz olarak düzenlene konferansa katılmak isteyenlerin 0 264 295 51 74 numaralı telefondan ya da kalite@sakarya.edu.tr adresinden kayıt yaptırması gerekiyor. Toplantı programına KalDer ve SAÜ web siteleri üzerinden ulaşılabilirler.

26 Şubat 2017 , Pazar Bu haber toplam 902 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU