Günün Tarihi:28 Şubat 2021

Kadınlar denize rahat girebilecek!


Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Kocaali’ye kazandırılacak ve kadınlara özel olacak Sahil Park ve Çevre Düzenleme Projesi’nde ihale tarihinin belli olduğunu açıkladı.

20 dönüm

Kocaali Caferiye Mahallesi’nde hayata geçirilecek proje için 30 Mart Perşembe günü ihaleye çıkacaklarını ifade eden Başkan Toçoğlu, “Kocaali Belediyesi’nden tahsis edilen 20 bin metrekarelik alana kazandıracağımız Sahil Park Projemiz’in ihale tarihi belli oldu. İnşallah 30 Mart Perşembe günü projemizin yapım ihalesine çıkıyoruz. Kocaali’ye ve şehrimize hayırlı olsun” dedi.

Sadece kadınlar

Başkan Toçoğlu, “Kocaali Caferiye Mahallemiz’de hayata geçireceğimiz projede tüm detayları düşündük. Yalnızca kadınların kullanabileceği bir plaj, çocuk oyun alanları, kafeterya ve yürüyüş yolları, oturma grupları, spor alanları ve yeşil alanlar projemizde yer alacak. Yeni projemizle birlikte Kocaali sahillerimize de canlılık geleceğine inanıyoruz. Daha önce hizmete sunduğumuz Karasu Sahil Park, bu anlamda ciddi bir canlılık oluşturmuştu” diye konuştu.

Turizm girdisi

Yeni projenin şehrin turizm girdilerine de olumlu yansıyacağını aktaran Başkan Toçoğlu, “Karasu’da yaptığımız Sahil Park büyük beğeni topladı. Şehir dışından gelen misafirlerimiz buradan memnuniyetle ayrıldılar. Önceki yıllara oranla turizm girdilerimizde bir artış söz konusuydu. İnşallah yeni projemizin de bu anlamda bir boşluğu dolduracağına inanıyorum. Bir kez daha hayırlı olmasını temenni ediyorum” diye konuştu. 

27 Şubat 2017 , Pazartesi Bu haber toplam 936 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU