Günün Tarihi:24 Kasım 2020

Derece gelmedi


Türkiye Jimnastik Federasyonu Anadolu Yıldızlar Ligi Sakarya Grubu müsabakaları sona erdi

Sakarya İl Karması Kız Takımı’nın 8nci olduğu müsabakalarda erkek takımında derece elde edemedik.

Yoğun: Rüstemler Necmi Uztürk Spor Salonu’nda 3 gün boyunca süren müsabakalarda İzmir, Bursa, Kocaeli, Kütahya, Uşak, Muğla, Bilecik, Çanakkale, Denizli, Aydın, Kırklareli, Manisa, İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu ve Bolu bayanlarda ise İzmir, Bursa, Kocaeli, Kütahya, Uşak, Muğla, Bilecik, Çanakkale, Denizli, Aydın, Kırklareli, Manisa, İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu ve Bolu takımları ilimizde başarı aradılar.

Sekizinci: Takım ve ferdi olarak yapılan Artistik Jimnastik Müsabakaları’nda kızlarda Kocaeli takımı şampiyon olurken, 2nci İstanbul, 3ncü İzmir takımı oldu. Sakarya Karması takımı, 16 takım içerisinde ancak 8nci olabildi. Bireysel olarak ise Kocaeli İli’nden Nisa Aybüke Var 1nci, Fatma Melek Önder 2nci, Öykü Elif Erdi 3ncü, Beren Çınar 4ncü, Azra Akar 5nci, İstanbul Anadolu Yakasın ekibinden Ceylin Asya Sağlam ise 6ncı oldu.

 

Kocaeli: Müsabakalar sonrasında bayanlara ödüllerini Adapazarı İlçe Spor Müdürü Yavuz Salman, yönetici, hakem ve antrenörler takdim etti. Son gün müsabakalarında erkeklerde ise Kocaeli takımı şampiyon, İzmir takımı 2nci, Bolu takımı ise 3ncü oldu.

Zirve: Bireysel derecelerde ise Kocaeli’nden Eymen Tezer 1nci, İzzet Yuşa Dökduman 6ncı, İzmir’den Ömer Özgür 2nci, Muhammed Emin Karagöz ve Kaan Göktekin 4ncü,  Bolu’dan Bedirhan Gülbay 3ncü oldu.

 

2 Mart 2017 , Perşembe Bu haber toplam 902 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU