Günün Tarihi:12 Ağustos 2020

Öğrencilere su bilinci


Sakarya Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (SASKİ), öğrencilere yönelik ‘Bilinçli Su Kullanımı’ eğitimlerine başladı.

Yeni dönemde 4 okulda toplamda 470 öğrenciye eğitim verilirken konuyla ilgili olarak SASKİ İnsan Kaynakları ve Eğitim Dairesi Başkanlığı tarafından yapılan açıklamada “Öğrencilerde su tasarrufu bilincini oluşturmak amacıyla başlattığımız ‘Bilinçli Su Kullanımı’ eğitim programı kapsamında bu dönemde yeni okulları ziyaret ediyoruz. Eğitimler kapsamında öğrencilere suyun hayatımızdaki önemi, kullanım alanları, bilinçli su kullanımı, atıksular ve bunların dönüşümü konusunda önemli bilgiler veriyoruz. Yine eğitimler kapsamında öğrenciler tesislerimizi yerinde inceleme imkânı buluyorlar. ‘Bilinçli Su Kullanımı’ eğitimleri kapsamında yeni dönemde toplamda 4 okulda 470 öğrenciye suyun tasarruflu kullanımı ile ilgili bilinç oluşturma eğitimi verdik. Okullarımız talepleri doğrultusunda vermeye de devam ediyoruz” ifadeleri kullanıldı.

2 Mart 2017 , Perşembe Bu haber toplam 950 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU