Günün Tarihi:21 Ocak 2020

Meslektaş ziyareti


MÜSİAD Sakarya Şubesi üyeleri, Afyonkarahisar’da birçok mobilya sektörünün bayisi olan Emin Mobilya Yönetim Kurulu Başkanı Emin İşbilir’i ziyaret etti.

Katılım

SAMOB Yönetim Kurulu Başkanı, MOBESKO Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı, SATSO Meclis Üyesi ve MÜSİAD Sakarya Şubesi Üyesi Çokal Mobilya Yönetim Kurulu Başkanı Ramazan Çokal ile SAMOB Yönetim Kurulu Üyesi, MÜSİAD Sakarya Şubesi Üyesi Karacalar Halı & Mobilya Yönetim Kurulu Başkanı Kenan Karaca; Afyonkarahisar’da birçok mobilya sektörünün bayisi olan Emin Mobilya Yönetim Kurulu Başkanı Emin İşbilir’i ziyaret etti.

Görüşmeler

Arçelik, Kelebek, Aldora, Doğtaş ve Rengârenk Mağazaları’nın Afyonkarahisar bayii olan Emin Mobilya’yı gezen ve Yönetim Kurulu Başkanı Emin İşbilir ile görüşen Ramazan Çokal ve Kenan Karaca, çalışmalarında başarılar diledi. Sakarya’dan kendilerini ziyarete gelen ve şehrin iki önemli kuruluşu olan meslektaşları Çokal Mobilya Yönetim Kurulu Başkanı Ramazan Çokal ve Karacalar Halı & Mobilya Yönetim Kurulu Başkanı Kenan Karaca’ya teşekkür eden Emin Mobilya Yönetim Kurulu Başkanı Emin İşbilir, memnuniyetini dile getirdi. 

3 Mart 2017 , Cuma Bu haber toplam 812 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU