Günün Tarihi:20 Ocak 2021

Örnek insan Erbakan


Adabilim Okulları, değerler eğitimi faaliyetleri kapsamında şubat ayının örnek şahsiyetini eski Başbakan, Mühendis ve Akademisyen Prof. Dr. Necmettin Erbakan olarak belirledi.

Takva sahibi

Adabilim Okulları, bu programların sonuncusunu Erbakan Haftası etkinlikleri kapsamında Sakarya’ya gelen Dr. Fatih Erbakan’ın katılımıyla gerçekleştirdi. Okulun konferans salonunda öğrencilere hitap eden Fatih Erbakan, Hoca’nın ilmi yönüne vurgu yaparak, “Erbakan Hoca akademik hayatı boyunca eğitim aldığı okulları hep birincilikle tamamlamıştır. O yalnızca siyaset adamı, dindar ve takva sahibi bir şahsiyet olarak değil pozitif ilim alanında da bütün İslam alemine örnek olmuş bir insandır” dedi.

Ümitli nesiller

Değerler Eğitimi Komisyon Başkanı Süleyman Akyüzlü, yürütülen çalışmalar hakkında bilgi vererek, “Öğrencilerimizle Erbakan Hoca’nın çalışmalarından oluşan panolar hazırladık. Hayatının konu alındığı video filmler izledik ve resim sergisi oluşturduk. Okul olarak bu çalışmalarımızla örnek şahsiyetlerin başarısının altında yatan değerlere vurgular yaparak, ufku açık geleceğe ümitle bakan nesiller yetiştirmeyi hedefliyoruz” dedi.

3 Mart 2017 , Cuma Bu haber toplam 804 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU