Günün Tarihi:29 Mayıs 2020

‘Üzerimize düşeni yapmalıyız’


Sakarya Makina İmalatçıları Birliği (SAMİB) Derneği’nin aylık üye istişare toplantısı, geniş bir katılım ile gerçekleştirildi.

Katılım

Dernek çalışmaları hakkında üyelere bilgi paylaşımı yapmak, sektördeki güncel durumları değerlendirmek, fikir alış-verişinde bulunmak ve üyeler arasındaki iletişimi ve ortak işbirliğini geliştirmek amacıyla gerçekleştirilen üye toplantısında, Sakarya Vali Yardımcısı Bekir Dınkırcı, İŞ-KUR Sakarya İl Müdürü Tekin Kaya, SGK İl Müdürü Erhan Çavuş, Kredi Garanti Fonu-KGF İl Müdürü Osman Kıcıman, Sakarya Üniversitesi Teknokent Genel Müdürü Prof. Dr. Tahsin Engin ve SAMİB Yönetim Kurulu’yla birlikte çok sayıda SAMİB üye firma temsilcileri katıldı.

Bilgilendirme

Dınkırcı, “Çalışma hayatında milli seferberlik konusunda herkes üzerine düşeni yapmalı” derken, Kaya, “Çalışma Hayatında Milli Seferberlik” kapsamında İstihdamı Teşvik uygulamaları ve İŞ-KUR’ un diğer uygulamaları hakkında katılımcılara sunum verdi. Çavuş da kurumun uygulamakta olduğu sigorta primi teşvikleri, prim borcu erteleme, asgari ücret desteği, iş sağlığı ve güvenliği hizmetlerinin destekleri hakkında katılımcılara bilgilendirme yaptı.

Teşekkür

Sakarya Makina İmalatçıları Birliği (SAMİB) Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Günay Güneş, toplantıya yoğun bir ilgi göstererek katılım sağlayan herkese teşekkürlerini sunarak, “İstişare toplantılarımızla en kısa zamanda tekrar bir araya gelmeyi arzu ediyoruz” dedi.

4 Mart 2017 , Cumartesi Bu haber toplam 667 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU