Günün Tarihi:29 Kasım 2020

Erenler'den ambulans bağışı


Erenler Belediyesi, yeni aldığı ambulansını Hasta Nakil ve Evde Sağlık Hizmetlerinde kullanılmak üzere Sakarya Halk Sağlığı Müdürlüğüne bağışladı.

Evde sağlık için

Sakarya Halk Sağlığı Müdürü Doç. Dr. Aziz Öğütlü ambulansın anahtarını teslim aldıktan sonra yaptığı açıklamada Erenler Belediye Başkanı Cavit Öztürk’e teşekkür ederek, “Şu anda evde sağlık hizmetleri çok hızlı bir şekilde devam ediyor. En büyük ihtiyacımız ambulanstı. Bu konuda bize yardım eden başta Belediye Başkanımız Cavit Öztürk ve Başkan Yardımcımız Muhammet Kıratlı olmak üzere emeği geçen herkese teşekkür ediyoruz. Başkanımızın bu iyiliğini bir başlangıç olarak görüyor ve katkılarını her zaman bekliyoruz. Evde sağlık bakımının Erenlerde artı bir hizmet olarak görüneceğine inanıyoruz” dedi.

 

Bin yataklı hastane

Erenler Belediye Başkanı Cavit Öztürk ise tam donanımlı ambulansın Sakarya Halk Sağlığı Müdürlüğü ile yapılan protokol neticesinde şoför hemşire ve doktorun 7/24 aktif olacak şekilde çalıştırılması üzere teslim ettiklerini ifade etti. Desteklerin devam edeceğini belirten Öztürk; “Marifet iltifata tabidir. Biz de sizden 1000 yataklı hastanenin Erenlere yapılması için destek bekliyoruz” dedi. 

4 Mart 2017 , Cumartesi Bu haber toplam 809 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU