Günün Tarihi:13 Temmuz 2020

Anlamlı projeye inceleme


Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Şehit ve Gaziler Derneği’ne tahsis edilecek projede devam eden çalışmaları yerinde inceledi.

Kısa sürede

Fen İşleri Dairesi Başkanı Ali Oktar’ın da yer aldığı incelemede görevlilerden bilgiler alan Başkan Toçoğlu, projenin Sakarya için anlamlı bir çalışma olduğunu vurguladı. Başkan Toçoğlu, “Şehit ve Gaziler Derneğimizden tesis konusunda talepler alıyorduk. Hemen gerekli adımları attık. Projemizi hazırladık. Yapım ihalesine çıktık. 430 metrekarelik alan üzerine 2 kat olarak projelendirdiğimiz tesisin kısa süre önce temelini atmıştık. Şu anda çalışmalar zemin katta devam ediyor. İnşallah en kısa süre içerisinde tamamlayarak, şehit yakınları ve gazilerimize armağan edeceğiz” diye konuştu.

 

Aziz hatıraları

Sakarya için anlamlı bir proje olduğunu ifade eden Başkan Toçoğlu, “Şehrimizin tamamında altyapı, çevre, spor, ulaşım gibi başlıklarda birçok projeyi hayata geçiriyoruz. Ancak bazı projeler var ki bizim için anlamı daha büyük. Adapazarı Şeker Mahallesi’nde (Şeker Camii mevkii) Şehit ve Gaziler Derneği’ne tahsis edeceğimiz bu projeyi de çok önemli ve anlamlı buluyoruz.  Bu projemizle şehit ve gazilerimizin aziz hatıralarını bir nebze olsun yaşatmış olacağız” dedi.

4 Mart 2017 , Cumartesi Bu haber toplam 809 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU