Günün Tarihi:1 Aralık 2020

SAÜ’de TSE eğitimi


Sakarya Üniversitesi’nde uygulanan TS EN ISO 9001 Kalite Yönetim Sisteminin 2015 revizyonu ile ilgili olarak TSE tarafından Sakarya Üniversitesi’nde eğitim verildi.

Revize edilerek

Sakarya Üniversitesi’nde 2000 yılından bu yana uygulanan TS EN ISO 9001 Kalite Yönetim Sisteminin 2015 revizyonu ile ilgili olarak, TSE tarafından Sakarya Üniversitesi’nde eğitim verildi. Katılımcılar iki gün (7-8 Mart 2017) süren eğitim boyunca TS EN ISO 9001:2015 revizyonu konusunda bilgilendirildi. Üniversitede uygulanan Kalite Yönetim Sisteminin yeni standartlara uygun olarak revize edilerek yönetilmesine yönelik çalışmalar yapıldı.

 

Müşteri memnuniyeti 

TS EN ISO 9001:2015 revizyonu kapsamında alınan eğitimin üniversitede uygulanan müşteri memnuniyeti ve önümüzdeki süreçlerde Sakarya Üniversitesi’nde uygulanması hedeflenen çevre yönetimi ve sosyal sorumluluk yönetim sistemlerinin entegrasyonu açısından sürdürülen çalışmalara katkı sağlaması bekleniyor.

 

Eğitim seferberliği

TSE eğitmenlerinden Yılmaz Öztürk tarafından verilen eğitime, Sakarya Üniversitesi genel

sekreteri, genel sekreter yardımcıları, genel sekreterliğe bağlı şube müdürlükleri süreçlerinden sorumlu yöneticiler katıldı. Nisan ayına kadar devam edecek olan eğitim seferberliği süreci kapsamında, eğitim öğretim birimlerinin idari süreçlerinden sorumlu yöneticiler de eğitime katılacak.

 

9 Mart 2017 , Perşembe Bu haber toplam 865 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU