Günün Tarihi:26 Ekim 2021

Mahalle başkanlarına eğitim


AK Parti Hendek İlçe Teşkilatı, Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi referandumu için eğitim çalışmalarına Mahalle Başkanları ile devam ediyor.

İlettiler

İlçe Başkanı Ali Kemal Sofu ve SKM Başkanı Furkan Kılıç ile birlikte Mahalle Başkanlarına, Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi referandumu için bilgilendirme yapıldı. Genel merkezden gelen bilgiler Mahalle Başkanlarına bildirildi. AK Parti Hendek Teşkilatında yapılan toplantıda Mahalle Başkanları, mahallelerinde referandum öncesi ile ilgili yaşadıkları olumlu ve olumsuz durumları, İlçe Başkanı Ali Kemal Sofu ve SKM Başkanı Furkan Kılıç’a ilettiler.

 

Koordineli

Sofu yaptığı açıklamada, “Zaman zaman teşkilatlarımızda Mahalle ve Sandık Görevlilerimiz ve gönüllülerimizle toplanıp, Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi referandumu için gerek bizim sahada yaşadığımız tecrübeleri gerekse genel merkezden gelen bilgileri anlatacağız. 16 Nisan referandum tarihine kadar bütün mahallelerimize bilgilendirme broşürlerimizi dağıtıp, dağıtım öncesi ve sonrası oluşan kanaatleri olumlu- olumsuz bilgileri tekrar Mahalle Başkanlarımızın vasıtasıyla öğrenip, koordineli bir şekilde diğer mahalle sorumlularına ve Genel Merkeze bildireceğiz” dedi. 

9 Mart 2017 , Perşembe Bu haber toplam 773 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.


Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama


 SAKARYASPOR PUAN DURUMU