Günün Tarihi:23 Haziran 2021

Emekçi kadınları unutmadılar


Hendek Belediye Başkanı İrfan Püsküllü, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü nedeniyle Çağla Çikolata ve BALSU Fındık Fabrikasını ziyaret ederek, çalışan bayanların Dünya Kadınlar Gününü kutladı.

Ziyaret

Başkan Püsküllü’ye ziyaretlerde, Hendek Belediyesi Bayan Meclis Üyeleri Sevda Salihoğlu, Hilal Uludağ Yıldırım ve Havva Zor Antike eşlik etti. Başkan Püsküllü, BALSU Fındık Fabrikasında, Fabrika Müdürü Nusret Özbağ, Satın Alma Sorumlusu Cafer Kaymak, Piyasa Koordinatörü Murat Gökdemir, Kalite Müdürü Emel Özengen ve İdari İşler Müdürü Ziya Atala karşıladı.

Karanfil dağıttı

Çağla Çikolata Fabrikasında da, Yönetim Kurulu Başkanı Miktat Beyazpınar, Başkan Yardımcısı Umut Beyazpınar, Yönetim Kurulu Üyesi Birol Albayrak, Muhasebe Sorumlusu Çağla Esra Demir, Bütçe Uzmanı Emine Şahin, Pazarlama Müdürü Suna Keskinler karşıladı. Başkan İrfan Püsküllü, fabrika yöneticileri ile birlikte sohbet ederek, çalışmaları hakkında bilgi alarak,  fabrikalarda çalışan bayanlara karanfil verip 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü kutladı. Başkan Püsküllü ve Meclis Üyeleri daha sonra İrfan Mektebi’ni ziyaret ederek, çalışan öğretmenlere karanfil verip 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü kutladı. 

11 Mart 2017 , Cumartesi Bu haber toplam 1309 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU