Bacasız sanayiye kapımız açık11 Mart 2017, Cumartesi

Yönetim toplantısı

Tüm Sanayi ve İşadamları Derneği ( TÜMSİAD ) Sakarya Şube Başkanı Ahmet Ölmez, TÜMSİAD Hendek Temsilcisi Cemil Alkan ve TÜMSİAD Yönetim Kurulu Üyeleri ile birlikte, Hendek Belediye Başkanı İrfan Püsküllü’yü makamında ziyarette bulundu. TÜMSİAD Sakarya Şube Başkanı Ahmet Ölmez, Başkan Püsküllü’ye çalışmaları hakkında bilgi verdi. Ölmez, yeni yönetim kurulu üyeleri ile birlikte ilçe ziyaretleri yapıp, üyelere ilçeleri tanıtıp, yeni yatırımlar ile ilgili incelemelerde bulunduklarını, gittikleri ilçelerde de yönetim kurulu toplantısı yaptıklarını söyledi.

‘İşsizlik yok’

Ziyaretten memnuniyetini dile getiren Başkan Püsküllü, ilçedeki ekonomiye değinerek, “İlçemizde Organize Sanayi bölgemiz bulunmaktadır. Burada birçok fabrikamız faaliyet göstermektedir. Organize Sanayi bölgesinde bacalı sanayiye müsaade etmiyoruz. İlçemizde fabrikaların faaliyete geçmesinden sonra işsizlik kalmamıştır” dedi.

BEL-İŞ

Püsküllü konuşmasını şu ifadelerle sürdürdü; “Belediyemiz bünyesinde kurulan BEL-İŞ Meslek Edindirme Merkezimiz de işçi ile işveren arasında köprü vazifesi yaparak, birçok insanımızı iş ve meslek sahibi yapmıştır. İlçemizde yatırım yapmak isteyen yatırımcılara kapımız açıktır.” 

Bu haber toplam 805 defa okundu.