Günün Tarihi:9 Mayıs 2021

Bacasız sanayiye kapımız açık


TÜMSİAD Başkanı ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Hendek Belediye Başkanı İrfan Püsküllü’yü ziyaret etti.

Yönetim toplantısı

Tüm Sanayi ve İşadamları Derneği ( TÜMSİAD ) Sakarya Şube Başkanı Ahmet Ölmez, TÜMSİAD Hendek Temsilcisi Cemil Alkan ve TÜMSİAD Yönetim Kurulu Üyeleri ile birlikte, Hendek Belediye Başkanı İrfan Püsküllü’yü makamında ziyarette bulundu. TÜMSİAD Sakarya Şube Başkanı Ahmet Ölmez, Başkan Püsküllü’ye çalışmaları hakkında bilgi verdi. Ölmez, yeni yönetim kurulu üyeleri ile birlikte ilçe ziyaretleri yapıp, üyelere ilçeleri tanıtıp, yeni yatırımlar ile ilgili incelemelerde bulunduklarını, gittikleri ilçelerde de yönetim kurulu toplantısı yaptıklarını söyledi.

‘İşsizlik yok’

Ziyaretten memnuniyetini dile getiren Başkan Püsküllü, ilçedeki ekonomiye değinerek, “İlçemizde Organize Sanayi bölgemiz bulunmaktadır. Burada birçok fabrikamız faaliyet göstermektedir. Organize Sanayi bölgesinde bacalı sanayiye müsaade etmiyoruz. İlçemizde fabrikaların faaliyete geçmesinden sonra işsizlik kalmamıştır” dedi.

BEL-İŞ

Püsküllü konuşmasını şu ifadelerle sürdürdü; “Belediyemiz bünyesinde kurulan BEL-İŞ Meslek Edindirme Merkezimiz de işçi ile işveren arasında köprü vazifesi yaparak, birçok insanımızı iş ve meslek sahibi yapmıştır. İlçemizde yatırım yapmak isteyen yatırımcılara kapımız açıktır.” 

11 Mart 2017 , Cumartesi Bu haber toplam 827 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU