Atıcılar buluştu13 Mart 2017, Pazartesi

Sakarya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü’ne bağlı Arifiye Atış Poligonu’nda 2 gün süren trap atışlarının ilk gününde, Engelli Sporcu ve Gençler Trap Yarışması düzenledi. Organizasyona Spor İl Müdürü Fatih Çelikel ve Sakarya Amatör Spor Kulüpler Başkanı Yaşar Zımba da katıldı.

Arifiye’de attılar

Geçtiğimiz günlerde Arifiye Atış Poligonu’nda düzenlenen trap müsabakaları nefesleri kesti. 2 gün boyunca müthiş heyecana sahne olan organizasyonda ilk gün sahne engelli sporcularındı. Kıyasıya mücadelenin yaşandığı atışlar sonunda tüm rakiplerinden daha fazla isabetli atış yapan Erhan Aydın şampiyon oldu. Aydın’ın ardından Selim Özen ikinci olurken, Yusuf Kanbur ve Murat Deli üçüncülüğü paylaşan isimler oldu. 

Devam

Diğer sporcular da ödüllerini SASKF Başkanı Yaşar Zımba, Sakarya GHSİM İdari İşler Şube Müdürü Feramuz Meral, Arifiye İlçe Spor Müdürü Sebahattin Karakoç’tan aldılar. Büyük Erkekler Trap Yarışması, Büyük Bayanlar Trap Yarışması, Genç Erkekler Trap Yarışması, Genç Bayanlar Trap Yarışması ve Yıldızlar Trap Yarışması ise gün boyu devam etti.

(Tuğba Demirtaş)

 

Bu haber toplam 1213 defa okundu.

Resim Galerisi