Günün Tarihi:2 Haziran 2020

Kaliteli hizmet güvenli doğalgaz


AGDAŞ Sertifikalı İç Tesisat Firma Toplantısı’nda 2016 yılı değerlendirildi, gaz kullanıcısı güvenliği için dikkat edilmesi gereken konular paylaşıldı.

Önemli paydaşlar

AGDAŞ Konferans Salonu’nda düzenlenen toplantıda ayrıca firma performansları değerlendirilerek, 2016 yılında en iyi performans gösteren üç firma ödüllendirildi. Toplantıya katılan firma yetkililerinin düşünce ve önerilerini dinleyen AGDAŞ yöneticileri, kendi istek ve önerilerini de firma yetkililerine ilettiler.

El ele

AGDAŞ Genel Müdürü Kenan Demir, toplantıya katılan tüm firmalara teşekkür etti. Ele ele vererek Sakarya’da temiz havanın güvencesi olduklarını vurgulayan Demir, kaliteden ödün vermeden çalışmaya devam edeceklerini, bu kapsamda iç tesisat firmalarının en önemli paydaşları olduğunu belirtti.

‘Birlikte başardık’

Bugüne kadar kazanılan başarıların hep birlikte kazanıldığını ifade eden Demir, "208 binden (BBS) fazla abonemiz var. Gerek çağrı merkezi, gerek acil ekip personeliyle müşterilere en iyi hizmeti sunuyoruz. Sektörde yaşadığımız bazı sıkıntılar var, ama bu sıkıntılar birlikte hareket edilmesi halinde daha kolay aşılabilir” dedi. AGDAŞ ve ERDEM Holding tanıtım filmi gösterimi ile başlayan toplantıda firmaların 2016 yılı performans değerlendirmeleri yapıldı. Firmalara yeni uygulamalarla ilgili bilgi verildi. 

Hedef yaygınlaşmak

7. Meslek Komite Başkanı Doğan Çatalbaş, firmaların AGDAŞ’tan taleplerini iletti. Toplantının ikinci kısmında ise; karşılık paylaşımların yanı sıra geliştirmeye açık yönlerin belirlenerek, “Nasıl daha iyi hizmet veririz?” sorusunun cevabını bulmak için firmalar ile karşılıklı görüş alış-verişi yapıldı. Yapılan açıklamada yetkili firmalarının AGDAŞ’ın en önemli paydaşları olduğunu, daha iyi hizmet vermek için kanun ve yönetmeliklere uygun hareket etmeleri gerektiği vurgulandı. Hedeflerinin kaliteli hizmet vererek, diğer yakıt türlerine göre daha çevreci ve güvenli olan doğal gazın kullanımını yaygınlaştırmak olduğu bilgisi verildi.

Üstün performans

2016 yılı iç tesisat firmaları performans değerlendirme sistemine göre Lonca Doğalgaz’a birincilik, ÜÇAY Mühendisliğe ikincilik, Bilgen Doğalgaz Mühendisliğe de üçüncülük ödülleri verildi. Talep özeti ve firma randevu talep ekranındaki iyileştirme önerileriyle sistem geliştirmelerine için vermiş olduğu öneriden dolayı Detay Isı’dan Gökhan Dedeoğlu’na durumsal ödül verildi. Ayrıca Semgaz’dan Cihan Okur, Isınet’ten İsa Çalışkan, Ecoterm’den Ertan Kırsever, proje onay kontrollerinde gösterdikleri üstün performanstan dolayı ödüllendirildi. Tesisat kontrol kategorisinde ise; Üçay Mühendislik’ten Emre Küçükşahin, Uyar Mühendislik’ten İbrahim Uyar ve Lonca Doğalgaz’dan Turgut Uludağ, gösterdikleri üstün performanstan dolayı ödüllendirildi. 

15 Mart 2017 , Çarşamba Bu haber toplam 845 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU