Günün Tarihi:9 Temmuz 2020

TÜMSİAD’ta yeni yapılanma


TÜMSİAD Sakarya Şube Başkanı Ahmet Ölmez, Genç TÜMSİAD üyeleriyle yaptığı toplantıda, TÜMSİAD'ın yeni Gençlik Konsey Kurulu ile daha kurumsal bir yapıda birlik-beraberlik içerisinde çalışacaklarını belirtti.

Genç TÜMSİAD

Tüm Sanayici ve işadamları Derneği (TÜMSİAD) Sakarya Şubesi’nde Başkan Ahmet Ölmez ile bir araya gelen Genç TÜMSİAD üyeleri, yeni dönem çalışmalarıyla ilgili fikir alış-verişinde bulundu. TÜMSİAD Başkanı Ölmez, yeni bir yapılanma içerisinde olduklarını da belirterek, “Birlik, beraberlik ve kardeşlik ruhu çerçevesinde, manevi değerlerine sahip çıkan bir Genç TÜMSİAD hedefliyoruz” dedi.

Ticaret artacak

TÜMSİAD olarak amaçlarının gençlerin önünü açmak, edindikleri bilgi ve tecrübelerini genç iş adamlarına aktarmak olduğunu ifade eden Ölmez, TÜMSİAD üyelerinin birbirleriyle olan ticaret hacimlerini arttırmayı hedeflediklerini belirtti. Toplantıya, TÜMSİAD Şube Başkan Yardımcısı Zekeriya Derman, Genç TÜMSİAD Üyeleri; Ufuk Küçük, Serkan Kaleci, Serdar Önaydar, Sedat Duran, Murat Kaçar, Mert Can Kışlalı, Bilal Balıklıkaya, Necmi Güngör, İbrahim Emre Akkaya, Barış Tutu, Cihan Okur ve Esat Tekin katıldı. 

18 Mart 2017 , Cumartesi Bu haber toplam 704 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU