Günün Tarihi:30 Haziran 2022

Korkmaz TÜGİK yönetiminde


Türkiye Genç İş Adamları Konfederasyonu’nun önceki gün gerçekleştirilen genel kurulunda yönetim kuruluna Sakarya GİAD Başkanı Gökhan Korkmaz da seçildi.

İş zirvesi yapıldı

TÜGİK’in 2017 iş zirvesi Antalya’da gerçekleştirildi. Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu’nun da katılımı gerçekleştirilen ve 3 gün süren iş zirvesi buluşmasında TÜGİK’in yeni yönetim kurulu da belirlendi. Yönetim kuruluna Sakarya GİAD Başkanı Gökhan Korkmaz da seçildi.  ‘Onurunu yaşıyorum’

Korkmaz, “Genel Başkan'ımız Sayın Erkan Güral tarafından yönetim kuruluna aday gösterilmem ve delegelerimizin uygun görmesi ile artık konfederasyonumuz yönetim kuruluna seçilmiş bulunmaktayım. Tüm Türkiye'de 7 federasyonumuza bağlı 70'in üzerinde derneğimizi ve 10 bin üyemizi temsil edecek olmanın onurunu yaşıyorum” dedi.

‘Gayretlerimiz sürecek’

Gökhan Korkmaz, “Şimdi Kurucu Başkanı olduğum SakaryaGİAD'ın ilimizde değer oluşturması adına sonsuz gayretimiz devam edecekken, aynı zamanda bu büyük camianın güzel ülkemize sağlayacağı katkılarda büyük emek vermenin zamanıdır. Sonsuz çalışma aşkımız ile Türkiye'nin en büyük ekonomi tabanlı sivil toplum kuruluşlarından biri olan Konfederasyonumuz takdir görecek çalışmalarına devam ederek, Türkiye'yi daha ilerilere taşımaya katkı sağlayacaktır” ifadelerini kullandı.

20 Mart 2017 , Pazartesi Bu haber toplam 1037 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.


Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi AramaSAKARYASPOR PUAN DURUMU