Günün Tarihi:16 Mayıs 2021

Sorunları dinlediler


Kamu hastanelerinin güvenlik şefleri, yaşadıkları sorunlarla ilgili bilgi verdiler. İdari Hizmetler Başkanı Dr. Hasan Bektaş, hasta ve hasta yakınlarıyla sağlıklı iletişim için empati kurulmasının önemine değindi.

Kamu Hastaneleri Birliği’ne bağlı hastanelerin güvenlik şefleriyle toplantıda bir araya gelen İdari Hizmetler Başkanı Dr. Hasan Bektaş, Mali Hizmetler Başkanı Ahmet Kemiksizoğlu ile Hasta Hizmetleri ve Sağlık Otelciliği Birimi Koordinatörü Uzman Aşkın Gürler, hastanelerdeki güvenlik hizmetleriyle ilgili sorunları dinlediler. Hastanelerde güvenlik hizmeti veren personelin zor bir görevi yerine getirdiklerine dikkat çeken İdari Hizmetler Başkanı Dr. Bektaş, hasta ve hasta yakınlarına empati kurarak yaklaşmasının güvenlik hizmetlerinde olumlu sonuçlar getireceğini dile getirdi. Bektaş, “Hastanelerimize gelen hasta ve yakınlarına her türlü yardımın gösterilmesi, iletişimde saygılı ve kibar olunması noktasında güvenlik çalışanlarımızın gösterdiği anlayış ve yaklaşım önem taşıyor” dedi. Bektaş, güvenlik şefleriyle toplantıların belirli periyotlarla devam edeceğini dile getirdi. 

21 Mart 2017 , Salı Bu haber toplam 713 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU