Günün Tarihi:13 Temmuz 2020

‘Sakarya’ya inancımız tam’


AK Parti Adapazarı İlçe Gençlik Kolları, “Genç Kürsü” programları kapsamında Karaman Mahallesi’nde bulunan gençlere, “Cumhurbaşkanlığı sistemi” hakkında bilgi verdi.

Genç Kürsü

Toplantıya Milletvekili Recep Uncuoğlu, İlçe Başkanı Mustafa Ak, Gençlik Kolları Başkanı Sinan Likos, Mahalle Başkanı Selçuk İnce ve Gençlik Kolları yönetim kurulu üyeleri katılım sağladı. Cumhurbaşkanlığı sisteminin halka en doğru şekilde anlatılması için, bütün teşkilatla beraber seçim döneminde halkla iç içe olup onlara doğruyu en iyi şekilde anlatacaklarını ifade eden Gençlik Kolları Başkanı Sinan Likos, “Genel Merkez Gençlik Kollarımız’ın tertiplediği ‘Genç Kürsü’ programları ile gençlerimize daha iyi ulaşacağız” dedi.  

‘Gençlerin görevi büyük’

“Genç Kürsü” programının amacının belirlenen mahallelerde bulunan gençleri bir araya getirerek, sistemle alakalı sorularını cevaplama, gençlerin hem soru sorma, hem de sorularına cevap alma imkanı buldukları bir program olduğunu söyleyen Likos, “16 Nisan’da yapılacak halk oylamasında gençler olarak bizlere büyük görevlerin düştüğünün farkındayız. 18-25 yaş aralığında 8 milyon seçmenimiz var. Bu 8 milyon arasından yeni Fatih Sultan Mehmetler’in yeni Recep Tayyip Erdoğanlar’ın çıkmaması için hiçbir neden yok. Genç nesillere güvenmeliyiz. İnşallah çok çalışarak halk oylaması sonunda, güçlü şekilde evet sonucunu çıkaracağız” diye konuştu.

Çalışmalara devam

16 Nisan tarihine kadar seçim çalışmalarını aralıksız sürdüreceklerini dile getiren İlçe Başkanı Mustafa Ak, “Cumhurbaşkanlığı sistemi hakkında halkımıza tek tek bilgi vereceğiz. Gezmediğimiz mahalle, sıkmadığımız el bırakmayacağız. Halkımıza anayasa değişiklik paketini anlatıyor ve halkımızdan halk oylaması için destek istiyoruz. Kadın kolları, gençlik kolları ve mahalle teşkilatlarımızla teşkilatımızın bütün kademeleriyle ilçemizin her yerinde çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Sakarya’dan 16 Nisan tarihinde büyük bir ‘Evet’ çıkacağına inancımız tam” ifadelerini kullandı.

Cevabı halk verecek

Milletvekili Recep Uncuoğlu, “Türkiye artık 2002 öncesindeki karanlıklarla dolu bir ülke değil. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan önderliğinde ülkemiz çok iyi derecede kalkınma göstermiştir. Ülkemizin önünü kesmek için en son olarak 15 Temmuz alçak darbe girişimini denediler. Fakat hiçbirinde başarılı olamadılar. Yeni Anayasa ile Darbe Anayasası’ndan kurtulacağız. Ülke prangalarından kurtulacak. Aynı cephe şimdi hayır demekte. 16 Nisan tarihinde halkımız yine hak ettikleri cevabı onlara ‘Evet’ olarak verecektir” diye konuştu. Program hatıra fotoğrafı ile sona erdi. 

22 Mart 2017 , Çarşamba Bu haber toplam 1005 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU