Günün Tarihi:28 Ekim 2020

Yine yakışanı yaptı


Duyarlılığı ile her zaman ön plana çıkan Milli Motosikletçi Kenan Sofuoğlu, kendine yakışanı yaparak SMA (Spinal Müsküler Atrofi) hastası 6,5 aylık Eymen Çapkın'ın tedavisi için başlatılan yardım kampanyasına destek verdi.

Durumu için

Sakarya Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Çocuk Yoğum Bakımı Bölümünde 2,5 aydır solunum cihazına bağlı yaşayan "Eymen" bebeğin durumunu öğrenmek için hastaneyi ziyaret eden Kenan Sofuoğlu, baba Metin Çapkın ve hastane başhekimi Doç. Dr. Yakup Tomak ile görüştü.

 

Vefat eden oğlu

Baba Çapkın ve yetkililerden bebeğin durumuyla ilgili bilgi alan milli motosikletçi Sofuoğlu, ziyaretin ardından yaptığı açıklamada, Sakaryalı birisi olarak hemşehrisi bir bebeğin sıkıntı yaşadığını duyduğunu belirterek, aynı sıkıntıları vefat eden oğlu Hamza'da da yaşadığını söyledi.

 

Tek umudu ilaç

Olayın ciddiyetini öğrenmek için Eymen bebeğin babası ve hastane başhekimiyle görüştüğünü aktaran Sofuoğlu, "Olayın ciddiyetini gördüm. Eymen'in tek umudunun bu ilaç olduğunu gördüm, öğrendim. Ben de kendi üzerime düşen, maddi ve manevi desteği sağlıyorum. Halkımızın da desteğini esirgemeyeceğine inanıyorum. Yardıma, kampanyaya desteklerini bekliyorum." şeklinde konuştu.

25 Mart 2017 , Cumartesi Bu haber toplam 758 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU