Günün Tarihi:29 Ekim 2020

Dişte ameliyat başladı


Sakarya Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi’nde ameliyathanenin hizmete girmesiyle birlikte engelli hastalar genel anestezi altında ağız ve diş sağlığı hizmeti alırken, hastanede ikisi uzman, üç diş hekimi de göreve başladı.

Serdivan’daki binaya 4 ay önce geçen merkezin hastane ruhsatı Sağlık Bakanlığı’nca onaylandı. Restoratif Diş Tedavisi Uzmanı Funda Akın, Endodanti Uzmanı Şenay Germi ile Diş Tabibi Sümeyya Niğdelioğlu’nun göreve başlamasıyla ameliyathane de hizmete girdi.  Ameliyathanenin geçen hafta engelli bir hastanın diş tedavisinde kullanıldığını belirten Başhekim Necmettin Çınar, “Ameliyathanemizin kullanılmasıyla birlikte genel anestezi altında hizmet alan engelli hastalarımıza çok daha iyi şartlarda hizmet vermeye başladık. Sakarya ADSH’nin yeni binasında kısa zamanda bölgenin en iyi ağız ve diş sağlığı hastanesi olması için çalışmaya devam ediyoruz.” dedi.

27 Mart 2017 , Pazartesi Bu haber toplam 2549 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU