Günün Tarihi:23 Ocak 2021

SGB’den Defterdar Ceylan’a ziyaret


Sakarya Gazeteciler Birliği (SGB) Başkanı Zeki Aydıntepe, yönetim kuruluyla birlikte basına yönelik yakın ilgileri nedeniyle Defterdar Mustafa Ceylan’ı ziyarette bulundu.

Her zaman yanınızdayız

Başkan Aydıntepe, SGB’nin basın camiasının birlikteliğini sağlamanın yanında, mesleki anlamda gelişmesine yönelik çalışma içinde olduğunu belirterek, “Sakarya basını olarak her zaman doğrunun yanındayız. Bizde ilimizin daha ileriye gitmesi için sizlerle uyum içinde hizmet etmenin uğraşını veriyoruz. Bu anlamda camiamıza yönelik ilginizden ötürü sizlere teşekkür ediyoruz” dedi.

Duyurmamız gereken

Defterdar Ceylan, vatandaşların taleplerine, ihtiyaçlarına ve dileklerine en hızlı bir şekilde karşılık vermek için çalıştıklarını belirtirken “Vatandaşlarımızın ihtiyaç duyduğu bilgilere kolayca ulaşabilmesi amacıyla internet sitemiz mevcut. Tabii zaman zaman basınımızda duyurmamız gereken konularda bize yardımcı oluyor. Biz de sizlere teşekkür ediyoruz” dedi.

SGB Başkanı Zeki Aydıntepe, SGB Kurucu Başkanı ve Marmara Gazeteciler Federasyonu (MGF) Başkanı Müjdat Çetin,  yönetim kurulu üyeleri Salih Yalçıntaş, Ekrem Ürdüç, Semra Can, Betül Balcı ve Gülhan Yılmaz Defterdar Mustafa Ceylan’ı birlikte ziyaret etti

 

28 Mart 2017 , Salı Bu haber toplam 969 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU