Günün Tarihi:18 Ekim 2021

Katarın gözü Karasu’da


Katarlı iş adamları, Karasu’yu tanımak ve bu bölgeye çeşitli yatırımlar yapmak üzere Karasu Belediye Başkanı Mehmet İspiroğlu’nu ziyaret ettiler.

Yatırım ziyareti

Karasu’nun her geçen gün gelişim gösterdiğini ve büyüdüğünü söyleyen işadamları; “Karasu’yu yakın zamandan beri takip ediyoruz. Türkiye’de bulunan arkadaşlarımızdan Karasu’yla ilgili bilgiler alıyoruz. Yaptığımız araştırmalar doğrultusunda yatırım yapacağımız en önemli yerlerden biri Karasu” ifadelerini kullandılar.

Stratejik önem

Yatırım yapacakları alanlar arasında Karasu’yu neden ön planda tuttuklarını açıklayan Katarlı işadamları, “Edindiğimiz bilgilere göre ilçe sınırları içerisinde faaliyet gösteren bir liman, önümüzdeki dönemlerde yapımı tamamlanacak demir yolu, İstanbul’a yakın olması ve üçüncü köprüye bağlantı yollarının bulunması, yapmayı düşündüğümüz yatırımlarımızı daha da cazip kılıyor. Umarım en kısa zamanda tekrar görüşür ve bir an önce çalışmalarımızı başlatırız” ifadelerine yer verdiler.   

Teşekkür etti

Ziyaretten dolayı memnuniyetini dile getiren Karasu Belediye Başkanı Mehmet İspiroğlu, “Karasu, gelişen, büyüyen ve artık tüm Türkiye’nin gözünün üzerinde olduğu bir ilçe konumunda. İlçemizin geleceğine yönelik yapılan her yatırıma sonuna kadar destek veriyoruz. İlçemize yapılması planlanan yatırımlarla gençlerimize iş kapılarının açılacağı istihdamın artacağı kanaatindeyim. Katarlı işadamlarına yapmış oldukları bu ziyaretten dolayı teşekkürlerimi sunuyorum” dedi. 

1 Nisan 2017 , Cumartesi Bu haber toplam 901 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.


Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama


 SAKARYASPOR PUAN DURUMU