Günün Tarihi:18 Nisan 2021

Amatörde işlem tamam


4 grupta 47 takımın yer aldığı 1nci Amatör Küme’de perde kapandı

4 şampiyonun ardından Play-Off’a çıkanlar ve ligden düşenler netleşti.

 

Süper Lig’e son 2 bilet

Kıran kırana mücadelelerin yaşandığı 1nci Amatör Lig’de 22 maçlık klasman serüveni, önceki gün oynanan maçlarla tamamlandı. Hendek Gençlikspor, Akartepespor, Hendek Dereköyspor ve Sapanca Kurtköyspor’un direk şampiyon olmasının ardından Süper Lig’e çıkan, yoldaki son 2 biletin sahiplerini bulacağı Play-Off grubuna yükselen 10 takımın ismi de netleşti. Buna göre gruplarını 2nci ve 3ncü sırada bitiren Kuzuluk, Hanlıköy, Karapürçek, Karasukültür, Akyazıakın, Geyve, Aşağıkirazca ve Çamlıcabelde adını Play-Off’a yazdırdı.

İşte düşen takımlar

Sakarya Tekspor ve Karaaptiler Akınspor’un da 4 grubun en iyi 2, 4ncüsü olarak Play-Off’u gördüğü 1nci Amatör Lig’de 8 takım ise küme düştü. Bunlar Eski Bedilspor, Taşburunspor, SHÇEKspor, Küçücekbeldespor, Vakıfspor, Yazlıkspor, Kuzulukersoyspor ve Gölkentspor.

Play-Off’lar bu hafta sonu

1nci Amatör Lig’de şimdi gözler Play-Off maçlarına çevrildi. Kura çekimi bugün saat 15.00’te Hüseyin Kama Amatör Spor Evi’nde yapılacak olan Play-Off’taki 10 takım tek devreli lig usulü karşılaşacak. İlk ikiler Spor Amatör Lige yükselecek.(Abdullah CAN)

1nci Amatör Beyaz Grup

TAKIMLAR                 O       G       B       M      A       Y       P

---------------------------------------------------------------------------

1-Hendek Gnc.     22     17     4       1       87     27     55     şampiyon

2-Kuzulukspor    22     13     5       4       54     34     44     Play-Off    

3-Hanlıköyspor   22     13     4       5       37     21     43     Play-Off    

4-Yuvalıdere        22     13     2       7       61     41     41

5-Şeyhvarmaz      22     11     7       4       42     28     40

6-Hacımercan      22     10     5       7       47     45     35

7-Kızılkayaspor   22     9       4       9       44     45     31

8-Yıldırımspor     22     8       3       11     49     41     27

9-Taşkısığıspor    22     8       1       13     41     49     25

10-S.Karadeniz    22     5       3       14     42     69     18

11-Taşburun        22     5       2       15     35     73     17     düştü

12-Eskibedil        22     0       0       22     0       66     0       ihraç-düştü

---

         22nci Haftanın Sonuçları

Sakarya Karadeniz: 4-Hacımercan: 3

Taşkısığıspor: 1-Yuvalıderespor: 3

Kuzulukspor: 3-Yıldırımspor: 0

Şeyhvarmazspor: 3-Taşburunspor: 2

Kızılkayaspor: 2-Hanlıköyspor: 5

Hendek Gençlik: 3-Eskibedil: 0 (H)

---

         1nci Amatör Kırmızı Grup

TAKIMLAR                 O       G       B       M      A       Y       P

-------------------------------------------------------------------------

1-Akartepespor   22     18     1       3       66     17     55     şampiyon

2-Karapürçek      22     16     1       5       57     28     49     Play-Off    

3-Karasu Kültür  22     16     0       6       72     35     48     Play-Off

4-Sak.TEKspor   22     15     2       5       58     22     47     Play-Off

5-Hacıkışlaspor   22     15     1       6       51     27     46

6-Harb-İşspor      22     12     1       9       67     49     37

7-Kocaali Sahil    22     7       3       12     39     57     24

8-Karaçamspor    22     6       5       11     33     38     23

9-Altınderespor   22     5       2       14     29     66     17

10-Çyb.Fuadiye   22     4       4       14     26     52     16

11-Küçücek B.     22     4       2       15     23     68     14     düştü

12-SHÇEKspor   22     1       2       19     12     74     5       düştü

---

         22nci Haftanın Sonuçları

Küçücek Beldespor: 3-Karaçamspor: 0

Kocaali Sahilspor: 2-Altınderespor: 4

Karasu Kültür: 0-Sakarya TEKspor: 3

Harb-İşspor: 3-Hacıkışlaspor: 6

Karapürçekspor: 3-Çaybaşı Fuadiye: 0

Akartepespor: 3-Sakarya SHÇEKspor: 0

---

          1nci Amatör Yeşil Grup

TAKIMLAR                 O       G       B       M      A       Y       P

---------------------------------------------------------------------------

1-Hnd.Dereköy    22     15     5       2       54     16     50     şampiyon  

2-Akyazı Akın     22     14     5       3       62     23     47     Play-Off

3-Geyvespor        22     14     4       4       45     19     46     Play-Off

4-Karaaptiler A.  22     13     3       6       49     23     42     Play-Off

5-Krs.Aziziye       22     10     7       5       48     30     37

6-S.Orman Gnç.  22     7       6       9       45     56     27

7-As Arifiye         21     5       9       7       42     36     24

8-Akçayspor        22     5       6       11     36     53     21

9-Yenikent F.       22     6       2       14     41     50     20

10-Hayrettin        22     5       5       12     32     67     20

11-Yazlıkspor      22     5       3       14     27     39     18     düştü

12-Vakıfspor       21     4       1       16     22     91     13     düştü

---

22nci Haftanın Sonuçları

Hendek Dereköy: 3-Karasu Aziziye: 0

Sakarya Orman G.: 2-Yenikent Fırat: 4

Geyvespor: 3-Akçayspor: 0

Akyazı Akınspor: 12-Hayrettinspor: 4

Karaaptiler Akınspor: 3-Vakıfspor: 0

As Arifiyespor: 2-Yazlıkspor: 5

---

         1nci Amatör Siyah Grup

TAKIMLAR                 O       G       B       M      A       Y       P

---------------------------------------------------------------------------

1-Spnc,Kurtköy   22     18     2       2       72     24     56     şampiyon

2-Aşağı Kirazca   22     16     4       2       70     20     52     Play-Off

3-Çamlıca Belde  22     14     2       6       73     33     44     Play-Off

4-Harmanlık        22     12     4       6       51     31     40

5-B.Dere Şahin    22     9       5       8       45     46     32

6-Hızırtepe Ö.      22     6       5       11     36     57     23

7-Akyazıgücü      22     6       5       11     40     66     23

8-Çınarlık Gnç.    22     7       2       13     47     76     23

9-Nuriosmaniye   22     6       3       13     47     49     21

10-Çaykışlaspor  22     6       3       13     40     53     21

11-Gölkentspor   22     5       5       12     42     68     20     düştü

12-Kuz.Ersoy      22     6       2       14     54     94     20     düştü

---

22nci Haftanın Sonuçları

Büyükdere Şahinspor: 3-Çaykışlaspor: 1

Aşağı Kirazcaspor: 1-Çınarlık Gençlik: 2

Çamlıca Belde: 2-Nuriosmaniyespor: 2

Kuzuluk Ersoy: 5-Sapanca Kurtköy: 4

Hızırtepe Özenspor: 0-Harmanlıkspor: 4

Akyazıgücüspor: 2-Gölkentspor: 3

---

 

 

4 Nisan 2017 , Salı Bu haber toplam 744 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU