Günün Tarihi:28 Ekim 2020

Manavlar bir arada


Sakarya Yerel Kültür Derneği Başkanı Necmettin Kırık, hafta sonunda İstanbul ve Kocaeli’de bulunan Manav Kültür Dernekleri ve Toplulukları ile bir araya gelerek istişarelerde bulundu.

İş birliği

SYKD Başkan Yardımcıları Cevdet Koç, Hidayet Yiğit, Erdinç Atalay, Gürkan Darol ile Yönetim Kurulu üyeleri Cemal Başak, İbrahim Aktaş ve Genel Sekreter Cahit Kaytaz’ın da hazır bulunduğu toplantılarda, bölgedeki Manav Kültür Dernekleri ile birçok alanda birlikte hareket etme konusunda fikir birliğine varıldı.

Toplantılara devam

İstanbul ve Kocaeli’de, Manav Kültür Dernekleri ve Toplulukları tarafından gerçekleştirilen toplantılarla ilgili bilgi veren Sakarya Yerel Kültür Derneği Başkanı Necmettin Kırık, bu tür toplantıların önümüzdeki günlerde bölgemizde manav kültürünün yoğun olduğu illerde devam edeceğini söyledi.

Davet

SYKD Başkanı Necmettin Kırık, Türkiye’nin en büyük Otağında 8 Nisan Cumartesi günü saat 15.00’de geniş katılımla 1.Keşkek Günü etkinliği düzenleyeceklerini belirterek, tüm Sakaryalıları Erenler ADA AVM yanındaki Otağı Çadırı Proje alanına davet etti.

5 Nisan 2017 , Çarşamba Bu haber toplam 742 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU