Günün Tarihi:31 Ekim 2020

Eymen Bebeği unutmadılar


MÜSİAD Sakarya Şubesi, SMA hastası olan Eymen Bebek için başlatmış olduğu yardım kampanyasında topladığı miktarı, açılan banka hesabına yatırarak destek verdi.

Teslim etti

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Sakarya Şubesi; SMA (Spinal Müsküler Atrofi) hastası olan Eymen Bebek için başlatmış olduğu yardım kampanyasında yönetim ve üyelerinden toplanan bir miktar parayı; Sakarya Valiliği’nin Eymen Bebek için açmış olduğu banka hesabına yatırdı. Eymen Bebeğin babası Metin Çapkın’ı Sakarya Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde Şube Müdürü Emre Ozan ile birlikte ziyaret eden MÜSİAD Sakarya Şube Başkanı Yaşar Coşkun, ‘Geçmiş olsun’ dileğinde bulunarak, yatırılan makbuzu teslim etti.

Bilgi aldı

Coşkun, “İnşallah yapmış olduğumuz bu yardımla Eymen Bebeğimizin, tedavisi için toplanması gereken paraya bir nebze de olsa katkımız olması en büyük arzumuzdur. Bu vesileyle, bu kampanyamıza destek veren tüm üyelerimize teşekkür ediyorum” dedi. MÜSİAD Başkanı Yaşar Coşkun, ayrıca doktorlarından Eymen Bebek hakkında Sakarya Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekim Yardımcısı Dr. Mehmet Durmuş’tan da bilgi aldı. 

8 Nisan 2017 , Cumartesi Bu haber toplam 754 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU