Günün Tarihi:4 Temmuz 2020

MÜSİAD ve TÜMSİAD buluştu


Her hafta düzenli olarak gerek kamu kurumu, gerekse STK ziyareti gerçekleştiren MÜSİAD Sakarya Şubesi, bu hafta TÜMSİAD Sakarya Şubesi’ne nezaket ziyaretinde bulundu.

Ziyaret

Önceki günlerde yaptıkları açıklamalarda 16 Nisan’da gerçekleşecek olan referandumda “Evet” diyeceklerini açıklayan Sakarya’nın iki önemli STK'sı; Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Sakarya Şube Başkanı Yaşar Coşkun ile Tüm Sanayici ve İş Adamları Derneği (TÜMSİAD) Sakarya Şube Başkanı Ahmet Ölmez ile yönetim kurulu üyelerinin yaptıkları görüşmenin konusu da referandum oldu.

Yeni projeler

MÜSİAD Sakarya Şube Başkanı Coşkun, yaptığı konuşmasında her ne kadar iki farklı STK olsalar da, fikir ve amaçlarının aynı çizgide olduğunu söyledi. Coşkun, “Bizim gibi iş dünyasını temsil eden kurumların ziyaretleri aslında bir çalıştay havasında geçiyor. Umut ediyorum ki bu gibi ziyaretlerden ilimiz için bir sinerji oluşacak ve güzel projeler üreteceğiz” diyerek, sıcak ve samimi misafirperverliklerinden dolayı TÜMSİAD Sakarya Şube Başkanı Ahmet Ölmez ve yönetim kurulu üyelerine teşekkür etti.

Huzur ve istikrar

Ziyaretten duydukları memnuniyetlerini dile getiren TÜMSİAD Sakarya Şube Başkanı Ahmet Ölmez ise; hedeflerinin Sakarya’nın kalkınmasına yönelik adımlar atmak olduğunu dile getirerek, “Bizler TÜMSİAD olarak, iş dünyası olarak huzur ve istikrar içerisinde çalışmalarımızı sürdürmek istiyoruz. Aynı şekilde MÜSİAD Sakarya Şubesi’nin de bizimle aynı fikirde olduğunu biliyoruz” dedi.

Yatırımlara devam

Amaç Sakarya’nın kalkınmasıdır. İnşallah, 16 Nisan’da gerçekleşecek olan referandum sonrası ülkemizin daha da kalkınmasıyla birlikte ilimiz de buradan payını alacaktır. Sakarya’nın kalkınmasına yönelik adımlar atmaya devam edeceğiz. Ekonomide istikrarın sağlanabilmesi, yatırımların ve terörün sona erdirilmesi, barış ve huzurun sağlanması, iş dünyasının da önünü açacak ve aynı zamanda yeni yatırımlar da hızlanacak” dedi. 

10 Nisan 2017 , Pazartesi Bu haber toplam 593 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU