Filizfidanoğlu’ndan bakanlı açılış10 Nisan 2017, Pazartesi

Geniş katılım

MÜSİAD Yönetim Kurulu Üyesi İsmail Filizfidanoğlu’nun Yönetim Kurulu Başkanlığı’nı yaptığı Filizfidanoğlu İnşaat ve Yapı Malzemeleri Şirketi’nin Karasu’da 2 ve Karasu Çevreyolu’nda Ernaz karşısındaki 3. mağazasının ardından 4. mağazası, Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Dr. Faruk Özlü ve Sakarya protokolünün katılımı ile Erenler’de Yeni Sakarya Caddesi üzerinde muhteşem bir törenle açıldı.

 

2000 yılından beri Sakarya başta olmak üzere, Kocaeli, Düzce ve birçok ile hizmet vermeye devam eden Filizfidanoğlu İnşaat ve Yapı Malzemeleri Şirketi’nin açılış törenine; Bakan Özlü’nün yanı sıra Yardımcısı Doç. Dr. Hasan Ali Çelik, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Sakarya Milletvekili Şaban Dişli, Sakarya Valisi Hüseyin Avni Coş, Erenler Kaymakamı Salih Karabulut, Belediye Başkanı Cavit Öztürk, İl Emniyet Müdürü Eyüp Pınarbaşı, SATSO Başkanı Mahmut Kösemusul, MÜSİAD Başkanı Yaşar Coşkun, GİAD Başkanı Gökhan Korkmaz ile çok sayıda davetli katıldı.

 

İsmail Filizfidanoğlu, bu mutlu günlerinde kendilerini yalnız bırakmayan herkese teşekkür ederken, “2000 yılında kurmuş olduğumuz şirketimiz Ar-Ge ve inovasyon odaklı her geçen gün büyümeye devam etmektedir. Projelerimizde müşteri memnuniyetinin yanında, ahlaklı ve disiplinli çalışma yapıyoruz. Bizler de işimizin gerektirdiği şekilde ahlaklı ve disiplinli çalışma gayretimizi sürdürerek, ilimize katma değer sağlamaya devam edeceğiz” dedi.

 

Büyüme

Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Dr. Faruk Özlü; “Bugün Sakarya’da birçok açılışa katıldım. Bu da Türkiye’nin her geçen gün büyüyen bir ülke olduğunun göstergesidir. Bugün açılışına katıldığımız Filizfidanoğlu İnşaat ve Yapı Malzemeleri Şirketi’nin de Sakarya ve ülkemize hayırlı olmasını diliyoruz” dedi.

Bu haber toplam 2545 defa okundu.

Resim Galerisi