Günün Tarihi:26 Ekim 2021

Fırıncılardan Ramazan isteği


Karasu Belediye Başkanı Mehmet İspiroğlu Karasu’da hizmet veren fırıncılarla bir araya geldi. Fırıncılar, Başkan İspiroğlu’ndan, Ramazan ayında dışarıdan unlu mamulleri satışına izin verilmemesini istedi.

Esnaf ve Sanatkârlar Oda Başkanı İlyas Balcı ve ilçe genelinde bulunan fırıncıları dinleyen Başkan İspiroğlu, ilçe esnafının her zaman yanında olduğunu bildirdi. Fırıncılar adına konuşan Balcı, “İlçedeki fırıncılar olarak Belediye Başkanımız ziyaret ettik ve belirli sıkıntılarımızı kendisine anlattık. Şuan gündemimizde olan ve bizleri zor duruma iten en önemli konulardan biri ilçemiz dışından fırıncıların ilçemizde ürünlerini satması. Başkanımızın geçen yıl başlattığı alışverişini yerli esnaftan yap projesi çok güzeldi. İlçemiz genelinde de güzel bir hareketlenme yaşattı. Bu projelerin devam etmesini bekliyoruz. Özellikle Ramazan ayında dışarda satılan unlu mamullerine, sağlığı tehdit ettiği için izin verilmemesini istiyoruz” dedi. Başkan İspiroğlu’da, “İlçede yaşayan halkımızın daha iyi ve daha güzel hizmet almaları konusunda, devletimiz olarak gerekeni yapmak için çalışıyoruz. İlçemizde ki birçok esnaf gurubuyla bir araya gelmeye özen gösteriyoruz. Amacımız ilçemizdeki çeşitli meslek kuruluşlarında çalışan vatandaşlarımızla da bir araya gelmek. Burada sizlerin ilçemiz adına düşüncelerinizi, projelerinizi, gördüğünüz eksiklikleri sizin ağzınızdan dinlemek. Siz fırıncılardan ricamız başta temizlik konularına çok dikkat etmeniz. Çünkü vatandaşımızın sağlığı her şeyden önce gelen bir konudur. Bu konudaki denetimlerimizi arttırarak devam ettireceğiz” dedi.

11 Nisan 2017 , Salı Bu haber toplam 818 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.


Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama


 SAKARYASPOR PUAN DURUMU