Günün Tarihi:30 Eylül 2020

‘Bizimle olun bizimle kalın’


Kamu-Sen İl Temsilcisi Rahim Varol, sendika olarak sendikacılığın bütün gereklerini yerine getirdiklerini söyledi.

‘Bir olalım’

Değerlendirmede bulunan Başkan Varol, açıklamada şu ifadelere yer verdi, “Türkiye Kamu-Sen olarak en başından beri birlik ve beraberlik içinde bu ülkenin hepimizin olduğunun farkına vararak, ‘Bir olalım, iri olalım, diri olalım’ dedik ama dinlemediler. Hala dinlemeyenler var, hala aynı zihniyetle, kör, doymayan nefislerinin kölesi olanlar var. Türk aydınları bu anlayıştan kurtulmalıdır. Bu egoizm hastalığı beyinleri esir aldığı sürece, Türkiye’nin geleceği olmaz. Bunu görmeliyiz. Karınca kararınca tedbirini almak zorundayız, yarın Suriye olursak ah vah etmenin anlamı kalmaz. Bugünden itibaren herkes, meseleyi idrak edemeyenleri uyarmalıdır. Sadece kendimiz için değil herkes için yaşayacağız. Millet olamayanların başına gelenler ortadadır. Büyük bir ibrettir bunlar.

Sendikal mücadele

Türkiye Kamu-Sen’in mücadelesi kuru bir mücadele değil, elbette sendikal bir mücadeledir ama Türkiye Kamu Sen, aynı zamanda, milli bir sivil toplum kuruluşudur. Her zaman olduğu gibi kamu çalışanlarının sosyal ve ekonomik hakları için sendikacılığın bütün gereklerini yerine getiririz. Ağustos ayında yapılacak toplu sözleşmede yine kamu çalışanının yanında olacağız. Ancak koltuk sevdasından kendini alıkoyamayan sendikacılığı ayaklar altına alan malum sendikanın da peşini bırakmayacağız kendi attığı imzaya sahip çıkamayanların kurumlarda ne denli memura yalan söylediklerini de biliyoruz. 15 Mayıs yetki dönemi yaklaşırken, dünü unutmadan, gelecek penceresinden gözümüzü bir an olsun ayırmadan, yolumuza emin adımlarla devam edeceğiz. Bizimle olun, bizimle kalın.” 

14 Nisan 2017 , Cuma Bu haber toplam 770 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU