Günün Tarihi:3 Haziran 2020

‘Çocuklarımızın yanında olmalıyız’


Sakarya Otizmle Yaşam Derneği Ayşe Sadi Ünal Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezini ziyaret eden TKB Sakarya Şube Başkanı Tevhide Yağan, çocuklarımızın yanında olmak zorundayız” dedi.

Sakarya’nın şansı

Ziyarette öğrencilerle tek tek ilgilenen Türk Kadınlar Birliği (TKB) Sakarya Şube Başkanı Tevhide Yağan,  Yağan, “Biliyorsunuz ki Nisan ayı otizm farkındalık ayı olması nedeniyle Türk Kadınlar Birliği olarak her sene yaptığımız gibi bu senede çocuklarımızı ve değerli başkanımızı ziyaret edelim istedik. Hem dertlerimizi konuştuk hem de çalışmalar hakkında bilgi aldık. Zaten çok güzel çalışmalar olduğunu bildiğimiz bir dernek burası. 2 anne olmamız nedeniyle çok daha farklı bakıyoruz otizmli çocuklarımıza. Bu derneğin Sakarya’nın bir şansı olduğunu düşünüyorum. Başkan’ın bu dernek kurulurken ne kadar emek verdiğini çok iyi bilirim. Onun için bu derneği yürekten kutluyorum” İfadelerini kullandı.

Teşekkür

Merkezin Sakarya’nın ilk otizme dönük sivil toplum örgütü olduğunu belirten Yağan, “Hepimiz bir anneyiz ve çocuklarımızın yanında olmak zorundayız” diye konuştu. Başkan Yağan’ın sözleri üzerine teşekkürlerini dile getiren Sakarya Otizmle Yaşam Derneği Başkanı Gülser Ergün, “Başkanımız kurulduğumuz günden beri her zaman yanımızda oldular. Ne zaman bir etkinliğimiz olsa Başkanımızı ararız ve her işini bırakırlar gelirler. Bugün bizi hatırlayıp buraya geldiklerinden dolayı çok teşekkür ederiz. Bu işler çok zor, paylaşıldığı zaman güzel olur” diye konuştu. 

20 Nisan 2017 , Perşembe Bu haber toplam 690 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU