Günün Tarihi:25 Şubat 2020

Akyazı basınından çalışanlara plaket


Yenigün Gazetesi Temsilcisi Salim Özyılmaz ve Akyazı’da görev yapmakta olan basın mensupları, 2016 yılının en başarılı çalışan olarak tespit edilen üç kamu çalışanını plaketle ödüllendirdiler.

Plaket

2016 yılı içerisinde bulundukları görevlerinde üstün başarı gösteren, özellikle de kendilerine müracaat eden vatandaşlara iyi muamelede bulunan ve ilettikleri sorunlarını zaman geçirmeden halleden ve onlarla ilgili olarak vatandaştan sürekli gelen takdirleri de dikkate alarak Akyazı Devlet Hastanesi Başhekim Sekreteri Tuna Yarımbaş, Akyazı Belediyesi Basın ve Halkla İlişkiler Müdürü İrfan Kardeş ve yine Akyazı Belediyesi Başkan Sekreteri Mehmet Cemal Akdemir’i plaketle ödüllendirdi. 2016 yılının en başarılı çalışan olarak tespit edilen üç kamu çalışanına plaketleri tüm Akyazı protokolünün de hazır olduğu yemek sırasında verildi.

Verimli çalışma

Akyazı Belediyesi çalışanı Mehmet Cemal Akdemir, plaketini MHP Sakarya Milletvekili Zihni Açba’nın, diğer belediye çalışanı İrfan Kardeş, plaketini İlçe Kaymakamı Ömer Kalaylı’nın ve Akyazı Devlet Hastanesi Başhekim Sekreteri Tuna Yarımbaş da plaketini Belediye Başkanı Hasan Akcan’ın elinden aldı. Plaket töreni sonrası gazeteciler adına açıklama yapan Yenigün Gazetesi Temsilcisi Salim Özyılmaz, ilçe genelinde görev yapmakta olan çalışanların yıl içindeki verimliliklerini ve özellikle de halkla olan ilişkilerini mercek altına aldıklarını ve başarılı bulduklarını plaket, takdir ve teşekkür belgeleri ile ödüllendirerek onları daha verimli çalışma şevki aşıladıklarını söyledi.

Teşekkür

Başarılı çalışmaları nedeniyle plaket alan Mehmet Cemal Akdemir, İrfan Kardeş ve Tuna Yarımbaş da ortak olarak yaptıkları açıklamada şunları söylediler; “Bizi onurlandıranlara sonsuz teşekkür ediyoruz. Aldığımız bu plaket ve bize gösterilen bu güvene layık olabilmek için bundan sonra daha çok çalışmak ve insanlara daha fazla hizmet etmek için çalışacağımızdan herkesin emin olmasını istiyoruz” 

21 Nisan 2017 , Cuma Bu haber toplam 677 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU