Günün Tarihi:8 Mayıs 2021

Yarışma süresi uzatıldı


Büyükşehir Belediyesi ve İl Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliği ile düzenlenen ‘Trafikte Önce Can Güvenliği Resim, Afiş Tasarımı ve Kısa Film Yarışması’na başvuru süresi uzatıldı.

18 Mayıs’a kadar

Konu ile ilgili olarak Ulaşım Dairesi Başkanı Fatih Pistil tarafından yapılan açıklamada daha önce 14 Nisan 2017 Cuma günü olarak belirtilen çalışmaların son teslim tarihinin 18 Mayıs 2017 Perşembe gününe kadar uzatıldığı bildirildi.

Değişiklik

Gerçekleştirilen yarışmanın Sakarya’da bulunan ilkokul, ortaokul ve liseleri kapsadığını ifade eden Ulaşım Dairesi Başkanı Fatih Pistil, “İl Milli Eğitim Müdürlüğü ile birlikte düzenlediğimiz yarışmaya öğrencilerimiz tarafından yeterli katılımın sağlanması ve projenin amacına ulaşması için proje takviminde değişikliklere gittik. Yeni takvimimize göre yarışmaya katılacak çalışmalarımızın son teslim tarihi 18 Mayıs Perşembe günü olacak. Jürimiz çalışmalar ile ilgili değerlendirmelerini 22-26 Mayıs tarihleri arasında gerçekleştirecek. Ödül töreni ve çalışmaların sergilenmesi ise 29-31 Mayıs tarihleri arasında yapılacak” diye konuştu.

25 Nisan 2017 , Salı Bu haber toplam 730 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU