Günün Tarihi:17 Şubat 2020

MÜSİAD’tan istihdama destek


MÜSİAD Sakarya Şube Başkanı Yaşar Coşkun, yönetim kurulu üyeleriyle birlikte, İŞKUR İl Müdürü Tekin Kaya ile SGK Sakarya İl Müdürü Erhan Çavuş’a iadeyi ziyarette bulundu. Ziyarette istihdam seferberliği ele alındı.

İadeyi ziyaret

Kurum ve kuruluşlar ile iadeyi ziyaretlerini sürdüren Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Sakarya Şube Başkanı Yaşar Coşkun ile yönetim kurulu üyeleri; Çalışma ve İş Kurumu (İŞKUR) Sakarya İl Müdürü Tekin Kaya ile Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) Sakarya İl Müdürü Erhan Çavuş’a iadeyi ziyarette bulundu. Daha önce MÜSİAD Sakarya Şubesi’ne “Hayırlı olsun” ziyaretinde bulunan ve “İstihdam Seferberliği SGK ve İŞKUR destekleri” konusunda seminer veren İŞKUR Sakarya İl Müdürü Tekin Kaya ile SGK Sakarya İl Müdürü Erhan Çavuş’a yapılan ziyarette de istihdam seferberliği ele alındı.

İstihdam seferberliği

MÜSİAD'ın 11 bini aşkın üyesi, Dünya genelinde 186 irtibat noktası ve 46 bin işletme üyesi bulunan global bir STK olduğunu vurgulayan MÜSİAD Sakarya Şube Başkanı Yaşar Coşkun, “Daha önce Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın başlattığı seferberlik çağrısına desteklerimiz sürüyor” dedi. İŞKUR Sakarya İl Müdürü Tekin Kaya, MÜSİAD Sakarya Şubesi’nin de sponsor olduğu 18-19-20 Mayıs 2017 tarihlerinde gerçekleşecek olan SAGİF Fuarı hakkında MÜSİAD Sakarya Şubesine bilgi verdi. SGK Sakarya İl Müdürü Erhan Çavuş,  istihdam seferberliği 250 bin kişi ile destek verdikleri ve duyarlı davrandığı için MÜSİAD’a teşekkür ederek, “MÜSİAD bu konularda duyarlı bir kurum olduğunu biliyoruz. İstihdam seferberliğine göstermiş olduğu ve desteğinin de devam etmesi bunun bir göstergesidir” diye konuştu. 

26 Nisan 2017 , Çarşamba Bu haber toplam 740 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU