Günün Tarihi:5 Aralık 2021

Paylaştıkça ışık doğuyor


Büyükşehir Belediyesi Kültür Sanat Etkinlikleri kapsamında ‘Nisan Yağmurları’ Geleneksel Sanatlar Sergisi açıldı. Sanatçı Alev Demirkesen, eserlerin paylaşıldığı zaman ışık bulduğunu ifade etti.

Nisan Yağmurları

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Nisan Kültür Sanat Etkinlikleri kapsamında  ‘Nisan Yağmurları’ Geleneksel Sanatlar Sergisi açıldı. Sakarya Üniversitesi Öğr. Gör. Alev Demirkesen’in eserlerinden oluşan sergi açılışı Sakarya Sanat Galerisi’nde gerçekleştirildi. Serginin açılışında Kültür ve Sanat Şube Müdürü Adem Turan’ın yanı sıra çok sayıda sanatsever yer aldı. Sergi 21 Mayıs tarihine kadar ziyaret edilebilecek.

Teşekkür etti

Sergi açılışında konuşan Alev Demirkesen, “Bazı şeyleri kelimelere dökemiyorsunuz. Çünkü kelimeler yetersiz kalıyor. Biz duygularımızla yaşayan insanlarız ve paylaşıldığı zaman anlam kazandığını biliyoruz. İlham ancak paylaşılınca olur. Yoksa eserlerimizi yapıyoruz ama eserlerimiz paylaşınca ışık buluyor. Bir araya gelmezsek eserlerimiz karanlıkta kalacak onları sizlerle paylaşamayacağız. ‘Nisan Yağmurları’ sergimle kendimizi tanıtma imkanı verdikleri için çok mutluyum. Büyükşehir Belediyesine bu imkan için teşekkürlerimi sunuyorum” dedi. 

28 Nisan 2017 , Cuma Bu haber toplam 826 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.


Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama


 SAKARYASPOR PUAN DURUMU