Günün Tarihi:4 Mart 2021

Üyeler istişarede


TÜMSİAD Sakarya Şube Başkanı Ahmet Ölmez TÜMSİAD Sakarya Şube Başkanı Ahmet Ölmez, Yıldırım Piliç Genel Müdürü Nedim Çalman'ı yerinde ziyaret etti.

TÜMSİAD Sakarya Şube Başkanı Ahmet Ölmez ve Şube Genel Sekreteri Ferhat Ateş, TÜMSİAD üyesi BGB Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Aziz Kodalak ile Yıldırım Piliç - Lezita Sakarya, Düzce ve Bilecik Bölge Bayii Genel Müdürü Nedim Çalman'ı yerinde ziyaret etti. TÜMSİAD'ın ziyaretinde Başkan Ölmez, referandum sonrasında piyasadaki ekonomik durumu değerlendirdi. Ölmez, “Seçim dönemi bitti. Önümüzde iki yılı boyunca seçim görmüyoruz. İş dünyası artık bu süreci çok iyi değerlendirmeli ve kendine yeni iş alanları oluşturmalı, yatırıma yönelmeli bu anlamda tüm işletmelere Sakarya’mıza yatırım yapma çağrısında buluyorum” dedi. 

30 Nisan 2017 , Pazar Bu haber toplam 710 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU