Günün Tarihi:18 Eylül 2021

Türk Traktöre inceleme


Türk Traktör Pazarlamadan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Alessandro Cazzin’den Yılmaz tarafından düzenlenen köydeki kadınlara traktör ve zirai aletlerin kullanılması ilgili etkinliğe katılarak yapılan çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Ekonomiye katkı

Sakaryalı iş adamı Yılmaz Traktör Tarım Makinaları Ticaret ve Sanayi Yönetim Kurulu Başkanı Akif Yılmaz tarafından köydeki kadınlara traktör ve zirai aletlerin kullanılması ilgili etkinlik düzenledi. TÜRK Traktör Pazarlamadan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Alessandro Cazzin Sakarya’daki ziyaretlerden sonra yaptığı açıklamada, “Türk traktör Avrupa’nın en büyük traktör üreticileri arasında yer almaktadır. 130 üzerinde ülkeye ihracat gerçekleştirmiştir. Sakarya’da 2014 Haziran ayından itibaren Sakarya ve ülkenin ekonomisine de büyük katkı yapmaktadır” dedi.

Teşekkür etti

Tarımda üreticilere, ürettikleri zirai aletlere, bu aletlerin kullanılması konusuna ve diğer alanlarda eğitime önem verdiklerini ifade eden Cazzin, “Müşterilerimiz tarafında eksiklikler bildirildiğinde anında bölge bayilerimiz ve teknik ekiplerimiz tarafından giderilmektedir. Yılmaz Traktör zirai alanlarda ülke içinde ve dışında bölge bayileri arasında yaptıkları satış alanlarında ve teknik ekipleri ile birlikte Türk Traktör fabrikaları yönetim kurulunda her zaman gündemdedir. Kendilerine de teşekkür etmek ve çalışmalarını yerinde görmek için ekibimle birlikte buradayız” diye konuştu.

Desteğe hazırız

Yılmaz, “Türk traktör pazarlamadan sorumlu Genel Müdür Yardımcımız Alessandro Cazzin’nin ve ekip arkadaşlarının Sakarya’ya gelmesi, çalışmalarımızı yerinde görmesi bizleri memnun etmiştir. Kendilerine teşekkür ediyorum. Genel Müdürümüzün açıkladığı gibi Yılmaz Traktörcülük olarak 2016 yılında bin 600 traktör satışı gerçekleştirdik. Bizde önemli olan müşterilerimizin memnuniyetleridir. Üreticilerimize maddi ve manevi desteği vermeye hazır diye belirtti. 

30 Nisan 2017 , Pazar Bu haber toplam 1144 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.


Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama


 SAKARYASPOR PUAN DURUMU