Günün Tarihi:16 Ağustos 2022

Kadınların muhteşem konseri


Sakarya Trabzonlular Kültür ve Dayanışma Derneği’nin düzenlediği 4. Geleneksel Türk Sanat Müziği Kadınlar Korosu Konseri Sakarya Üniversitesi Kongre Merkezinde gerçekleştirildi.

Sunuculuğunu Zeynep Öznur Alkan’ın yaptığı konser birbirinden eğlenceli dakikalara sahne oldu.  Sakarya Trabzonlular Kültür ve Dayanışma Derneği başkanı Yılmaz Öztürk, konser açılış konuşmasında; “Bu sene dördüncüsünü düzenlediğimiz Türk Sanat Müziği konserimize katılımınızdan dolayı teşekkür ediyorum. Bu etkinlik uzun süren yorucu bir çalışmanın ardından kadınlarımızın emeği ile gerçekleştirildi. Emeği geçenlere çok teşekkür ediyor ve kendilerini kutluyorum” dedi.  Hem koro hem solo söylenen şarkıların ardından ikinci bölümde Sakarya Karadeniz Ateşi horon ekibinin gösterisi ise dinleyiciler tarafından büyük hayranlıkla izlendi.  Yaklaşık 3 saat süren konser sonunda, Sakarya Musiki Derneği başkanı Hasan Açılan ve Sakarya Trabzonlular Kültür ve Dayanışma Derneği Başkanı Yılmaz Öztürk tarafından Koro şefi Ayten Yüksel’e çiçek takdim edildi. 

30 Nisan 2017 , Pazar Bu haber toplam 958 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.


Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi AramaSAKARYASPOR PUAN DURUMU