Günün Tarihi:16 Ocak 2021

Fırtına öncesi sessizlik!


AK Parti’nin 21 Mayıs’ta yapılması beklenen olağanüstü kongresi ile Cumhurbaşkanı Erdoğan, aynı zamanda AK Parti Genel Başkanı olacak.

MKYK’da değişiklik

AK Parti’nin olağanüstü kongresinde, partinin üst düzey organları olan MKYK ve MYK’da ciddi değişikliklerin olması bekleniyor.

 

İl teşkilatları

Öte yandan AK Parti kulislerinde konuşulduğuna göre, il teşkilatları da büyük ölçüde yıprandı. İl teşkilatlarında Türkiye genelinde pek su yüzüne çıkmasa da örtülü bir iki başlılık görüldü. Kimi ona yaslandı, kimi buna yaslandı. 

 

Radikal değişim

AK Parti’de iç yönetimlerindeki dalgalanmalar nedeniyle il teşkilatlarında da ciddi sıkıntılar olduğundan ve olağanüstü kongre sonrasında hiç beklenmedik radikal değişikliklerin olacağından söz ediliyor.

 

Gençleştirme hareketi

AK Parti üst düzey yönetiminin, parti içinde yapılacak olan radikal değişiklikleri, “gençleştirme hareketi” olarak yorumladığından söz ediliyor. AK Parti’deki gençleştirme hareketi sonrasında kartlar yeniden karılacak gibi görülüyor. 

1 Mayıs 2017 , Pazartesi Bu haber toplam 559 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU