Günün Tarihi:9 Mart 2021

Çiçek gibi açtılar


Karasu Belediyesi, İlçe Milli Eğitim ve KARGENÇ’in ortaklaşa hazırladığı 23 Nisan Kent Park etkinliği hava muhalefeti nedeniyle cumartesi günü gerçekleştirildi. Onlarca çocuk park alanını adeta çiçek bahçesine çevirirken, ellerine aldıkları renkli tebeşir

Canlı müzik ve eğlenceli şarkılar eşliğinde hareketlendirilen çocuk etkinliğinde, tüm çocuklara Türk Bayraklı balonlar dağıtıldı. KARGENÇ üyeleri, çocukların yüzleri boyandı ve renkli tebeşirlerle çok sayıda çocuk hayallerindeki resimleri Kent Park’ın yerlerine çizerek zemini rengârenk boyadı.

Karasu Belediye Başkanı Mehmet İspiroğlu, “Çocuklar, dünyanın rengi, neşesidir. Onlara bir günü hediye etmek yeterli değil. Ama bizler bir gün de olsa Karasu’nun merkezini onlara hediye ettik ve ortaya bu renkli tablo çıktı” dedi.

KARGENÇ Başkanı Ersel Aydın, “Karasu’nun geleceği çocuklarımıza bir gün bile armağan edebildiysek ne mutlu bize” derken, yöneticilerden Aylin Birol, “Geçen hafta hava muhalefeti nedeniyle bu etkinliği yapamamıştık. Çocuklar, Kent Park’a hayallerini çizip, renklendirecekler ve eğlenecekler” dedi.  

1 Mayıs 2017 , Pazartesi Bu haber toplam 869 defa okundu.

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU