Günün Tarihi:19 Nisan 2021

Sakarya’ya beş yıldızlı otel


El değiştirmesi ile birlikte yeniden dizayn edilen Elmas Otel, dünyanın ünlü otel zinciri Best Western’e bağlandı ve 5 yıldızlı Premier Sakarya olarak hizmete başladı.

Tanıtıldı

Elmas Otel’in el değiştirmesi ile yerine açılan Best Western Premier Sakarya basın mensuplarına tanıtıldı. Otelde gerçekleştirilen toplantıda Premier Otel Sakarya’nın Genel Müdürü Mehmet Yüce, basın mensuplarına otelde yapılan yenilikleri anlattı. Yüce, 5 yıldızlı Premier Sakarya’nın Sakarya turizmine büyük katkıları olacağını da ifade etti.

İlk ve tek 5 yıldızlı

Otelin eş değiştirmesinin ardından yeniden dizayn edildiğini belirten Mehmet Yüce,  “ Best Western oteller zinciri Dünya üzerinde 4 bini aşkın otele sahiptir ve bu özelliği ile Dünya’nın en büyük otel markasıdır. Best Western  oteller zincirinin en yüksek segmenti olan Premier Konsepti otelimiz için uygun görülmüş ve bu özelliğimiz ile de yeni ismimiz Premier Sakarya olmuştur. Bununla birlikte şehrimizin 5 yıldızlı Uluslararası zincir markalı ilk ve tek oteli olma onurunu da yaşamış bulunmaktayız” dedi.

‘Sosyal yaşam alanı’

Yüce, “ Yaklaşık 5 ay süren planlama ve proje çalışmamızdan sonra 4 ay içerisinde inşaatta tamamlanmış ve otelimiz hizmete girmiştir. Kendine ait özel Spa Merkezi, toplantı salonları, restoran, kafeterya bölümü olan otelimiz sadece şehir dışından gelen misafirlerimizi ağırlamak için değil Sakaryalılar içinde bir sosyal yaşam alanı oluşturmak için baştan dizayn edildi” ifadelerini kullandı. Toplantı sonrası yöneticiler basın mensuplarıyla birlikte oteli gezerken toplantı salonları ve örnek odalarda basın mensuplarına tanıtıldı.

3 Mayıs 2017 , Çarşamba Bu haber toplam 1264 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU