Günün Tarihi:13 Nisan 2021

Emeğe büyük ilgi


Kursiyerlerin alın teri ve göz nuru dökerek hazırladıkları eserlerle Akyazı SAMEK tarafından açılan sergiye Akyazılılar büyük ilgi gösterdi.

Fark

Kurslara katılan 450 kursiyerin yılsonu sergisine Akyazılılar büyük ilgi gösterdi. Bir yıl süresince hocalarının nezaretinde çalışmalarını sürdüren kursiyerlerin alın teri ve göz nuru dökerek hazırladıkları eserler sergiyi gezenlerin fazlasıyla beğenisini kazandı. Özellikle el sanatları branşında gösterime sunulan eserlerin birbirinden güzel olması sergiyi gezenlerin bu eser diğerinden güzeldi demelerine engel oldu. Sergiyi gezen Akyazılıların gösterime sunulan eserlerin güzelliği karşısında gözleri kamaşırken, ortak fikir bu serginin ve sergide gösterime sunulan eserlerin bugüne kadar açılan sergilerden o sergilerde gösterime sunulan eserlerden farklı olduğu şeklinde oldu.

Çıtayı yükselttik

Akyazı Sosyal Gelişim Merkezi Müdürü Hatice Kübra Yazaroğlu ile Sakarya Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanı İbrahim Aktürk’de ortak açıklamalarında şunları söylediler” Bu yılki kurslarımıza katılan kursiyerlerimizin öğretmenlerinin nezaretinde ve onların katkıları ile ortaya çıkardıkları eserlerin büyük beğeni toplaması bizleri son derece mutlu etmiştir. Bu mutluluk ayrıca bize daha fazla sorumlulukta yüklemiştir. Zira bu yıl çıta hayli yükseklere taşınmıştır. O nedenle gelecek yıllarda biz ve çalışma arkadaşlarımız çıtayı daha yükseğe çıkarma sorumluluğumuzu yerine getirebilmek için çalışmalarımıza yarından tezi yok başlamak zorunda olduğumuzu hissediyoruz. İnşallah gelecek yıllarda daha güzel eserlerle Akyazılıların huzurunda olacağımızı şimdiden ifade etmek istiyoruz.”  

5 Mayıs 2017 , Cuma Bu haber toplam 729 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU