Günün Tarihi:8 Mayıs 2021

Kampüste bahar havası


Finaller öncesi gerçekleşen sportif faaliyetlere katılan öğrenciler bol bol moral depoladılar

Birçok dalda yapılan turnuvalarda başarılı olanlar ödüllerine kavuştular.

      Eğlenceli müsabakalar

Sakarya Üniversitesi Sağlık, Kültür ve Spor (SKS) Dairesi Başkanlığına bağlı Spor Şube Müdürlüğünün organize ettiği Bahar Şenliği Spor faaliyetleri sona erdi. Finallerin yaklaştığı günlerde öğrencilerin moral bulması amacıyla düzenlenen faaliyetler kapsamında, Bilardo (Amerikan), Sokak Basketbolu, Satranç, Tavla, Kort Tenisi, Langırt, Basket Atışları, Masa Tenisi, Voleybol ve Bilgisayar Futbolu Turnuvaları düzenlendi.

      İşte dereceye girenler  

Bilardo (Amerikan); Murat Aydın, Emre Dumlupınar ve Kemal Can. Sokak Basketbolu: Tıbbiyeliler, Avangers ve Engineer. Satranç: Emre Gök, Murat Serhat Yüksel ve Rıdvan Demir. Tavla; Hakan Alkın, Ulvi Bayram ve Oğuzhan Karahan. Kort Tenisi; Gökhan Bozkurt, Ozan Karagöz ve Nazlı Çetinkaya. Langırt;

Hakan Akpınar, Volkan Uğurlu ve Murat Uçar. Basket Atışları; Ece Ayvazoğlu, Baki Dal ve Engin Üksel. Masa Tenisi (BAY); Evrim Başer, Fikri Kızıldağ ve Mücahit Duran. Voleybol; Türkmenistan, Escobar ve Beşinci Boyut. PES2013; Tarık Varol, Hakan Artik ve Ömer Subaşı. Turnuvanın amacına uygun bir şekilde gerçekleştiğini belirten Spor Şube Müdürü Recep Eren, tüm öğrencileri kutladı. (Abdullah Can)

6 Mayıs 2017 , Cumartesi Bu haber toplam 798 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU