Günün Tarihi:7 Mayıs 2021

Gençler filede


Lütfü Yaman Spor Salonunda düzenlenen müsabakalarda parkeye çıkan gençler kupasını aldı

Sakarya Gençlik Hizmetleri’nin ve Spor İl Müdürlüğü’nün ortaklaşa düzenlemiş olduğu  Okul Sporları Gençler 2nci Küme Voleybol İl Birinciliği sona erdi.

Şampiyonlar: Lütfü Yaman Spor Salonunda düzenlenen müsabakalar sonrasında erkeklerde Özel Marifet  Lisesi, Kızlarda ise Vali Mustafa Cahit Kıraç Anadolu Lisesi Şampiyon oldu.

Liseler parkede

Genç Kızlar müsabakalarında 75.Yıl Cumhuriyet Anadolu Lisesi’ni 2-1 yenen Vali Mustafa Cahit Kıraç Anadolu Lisesi şampiyon oldu. 75. Yıl Cumhuriyet And. Lisesi 2nci, Yunus Emre Anadolu Lisesi 3ncü, Prof.Dr. T.Ç. Ticaret M. Lisesi ise 4ncü oldu. Genç Erkeklerde ise Özel Marifet M.T.A.L. , Vali Mustafa Cahit Kıraç Anadolu Lisesini 2-1 yenerek şampiyon oldu.  Bu sonuçların ardından Vali Mustafa Cahit Kıraç Anadolu  Lisesi 2nci, Yunus Çiloğlu M.T.A.L. 3ncü , Karapürçek M.A.E.A. Lisesi 4ncü oldu. Müsabakalar sonrasında şampiyon olan ekiplere kupalarını Adapazarı İlçe Spor Müdürü Yavuz Salman takdim etti.  (Kadir KIRDAR)

7 Mayıs 2017 , Pazar Bu haber toplam 799 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU