Günün Tarihi:29 Ocak 2020

Yükseköğrenim günleri


Düzce Üniversitesi, Educaturk tarafından Sakarya Üniversitesi Kampüs’ünde düzenlenen ‘Yükseköğretim Günleri’ etkinliğinde üniversite adaylarıyla buluştu.

Bilgi verildi

Vakıf ve devlet üniversitelerinin yer aldığı etkinlikte, yaklaşık yüz orta öğretim kurumundan öğrenciler, yükseköğretim kurumlarıyla bir araya geldi. Düzce Üniversitesi tanıtım standını ziyaret eden öğrencilere, Düzce Üniversitesi’nin Fakülteleri, Yüksekokulları ve Meslek Yüksekokulları ile lisans ve ön lisans programları anlatılarak Düzce’nin şehir yaşamı, sosyal ve kültürel özellikleri hakkında bilgiler verildi.

Açıklama

Sakaryalı öğrencilerin yoğun ilgi gösterdiği Düzce Üniversitesi standında öğrencilerle, üniversiteyi tanıtan broşürler ve puan listeleri paylaşılarak yaklaşan LYS ve tercih dönemi öncesinde öğrencilerin bilgilenmeleri sağlandı. Kurulduğu günden beri doğru ve yerinde alınan kararlarla gelişimini sürdüren Düzce Üniversitesinin, öğrencilere sağladığı imkânlar, yurtiçi ve yurt dışı öğrenci değişim programları, sosyal ve kültürel etkinlikler gibi birçok konuda detaylı açıklamalarda bulunuldu.

7 Mayıs 2017 , Pazar Bu haber toplam 730 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU